Wpis z mikrobloga

@RuchaczSpychacz: Nie dziś, i to nie jest wcale jakaś wielka kwota. WP to największy dom mediowy w Polsce z 20mln unikalnych odwiedzin miesięcznie. A teraz popatrz ile dostała ~5x (według ich danych, więc może więcej) mniejsza niezależna. ;)
  • Odpowiedz
@RuchaczSpychacz: PiS nagrywał temat EJ w Koninie realizowany w konsorcjum prywatno-publicznym przy współudziale PAK (spółka w branży wytwórczo - energetycznej z udziałami Solorza), a teraz mamy udawać że POLSAT jest bezinteresowną telewizją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dziś wyszło że WP.pl wziął 6 mln od funduszu sprawiedliwości

Ja teraz czekam na informacje o:

- wykop

- Mazurek

- Polsat


@RuchaczSpychacz: MI PIS #!$%@?ł +30% wzrostu cen nieruchomości a teraz PO chce tez mi #!$%@?ć +30% wzrostu nieruchomości. Gdzie można sięwpisać na liste poszkodowanych do procesu zbiorowego?
  • Odpowiedz
Ulubione media niektórych wykopków (Onet i Newsweek) też dostały kasę z funduszu.


@TeresaKorolInvestments: IMO, samo to że ktoś coś dostał to nie problem - do momentu jak były konkursy, wnioski i zgłoszenia to wszystko cacy.

Siedzieć powinny:
- osoby, które zatwierdziły środki na cele niestatutowe,
- osoby, które wnioski rozstrzygały pomyślnie wtedy kiedy decyzja powinna być negatywna - więc cała "korupcja, nepotyzm i kolesiostwo" ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@blessed_by_swiezonka w akcji walki z Orlenem chodziło o to że po przejęciu Lotosu stali się monopolistą i mogli ustalać sztucznie ceny. Co przecież obajtek robił zawyżając lub obniżając ceny.

A dlaczego polska miałaby zrezygnować z monopolu. Chociażby dla obywateli. Nic tak nie obniża cen jak konkurencja. Wiem że to nie będzie łatwe bo budżet państwa na tym zarabia krocie ale dopóki ten monopol nie upadnie to ja dalej będę bojkotował Orlen.

I
  • Odpowiedz
@RuchaczSpychacz: jedyne do czego to doprowadzi to do przejęcia rynku przez rosjan którzy do swoj firmy beda dostarczać tańsze paliwo, dystrybuować do swoich stacji, doprowadza w ten sposób do bankructwa orlen i przejmą caly nasz rynek. Następnie podwyzsza ceny, a za zyski skorumpuja polityków. To juz bylo przerabiane w wielu krajach
  • Odpowiedz