Wpis z mikrobloga

@Mutin racje masz , o wiele lepiej czułem sie pracując z starszymi panami lubiącymi alkohol na budowie, ponad siły niż siedząc w domu na neecie i nie wiedząc co ze sobą zrobić, a w psychiatryku to juz w ogóle super bylo xd
  • Odpowiedz
@Mutin: Przeciez on ledwo chodzi do tego domu samopomocy, to jak ma chodzic do pracy? Rozumiem, ze was wszystkich dupa boli, bo dostaje rente - mnie tez, ale raczej sobie tego wszystkiego nie wymyslil. Ja tam go rozumiem, bo chcialbym pracowac, ale przez fobie spoleczna nie ma takiej opcji - nie wystawie sie znowu z wlasnej woli na wysmiewanie. W ogole przez takie gadanie tylko go utwierdzacie w tym, ze
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@akaisterne mnie boli, że gość który nie pracował nigdy wypowiada się na temat pracy, na który nie ma pojęcia. Nawet nigdy nie spróbował czytając jego posty... O to chodzi. To tak jakbyś pisał ,, nienawidzę spać z polskimi kobietamk, mimo że z żadną nie spałem. Bawi mnie hipokryzja w każdej wypowiedzi
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@sebe jeżeli zachowasz reżim pracy i życie w blokach czasowych + zachowasz higienę psychiczną, sport + kontakty międzyludzkie to jak najbardziej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@sebe czytając posty qew mam wrażenie, że sam coraz bardziej zmniejsza sobie przestrzeń w której podróżuje ze strachu. Obawiam się, że pewnego dnia przestrzeń będzie stanowić tylko jego pokój ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@akaisterne ten post to nie atak. Tylko analiza hipokryzji. Wypowiadać się o pracy nigdy nie pracując to jak mówić o seksie nigdy tego nie robiąc...niby można ale teoria nie równa się praktyce
  • Odpowiedz
@Mutin: Jak masz tak mu pomagac, to lepiej juz nic nie pisz. Jego trzeba zachecac, a nie jeszcze krytykowac za wszystko. Nie wiem co sie tutaj ostatnio porobilo, ale jak zaczynalem korzystac z tagu, to jeszcze mozna bylo przeczytac jakies pozytywne rzeczy, a ostatnio to tylko kazdy normik pisze tutaj swoje madrosci. W ogole ty tez czasami teraz nie siedzisz w domu na rencie? Moglem sie z kims pomylic, ale
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@akaisterne jestem na rencie i pracuje jednocześnie na lewo. W domu wariowałem. Mi praca dała trzeźwość umysłu, zajęcie, towarzystwo, wsparcie. Praca wyciągnęła mnie z klatki zwanej neetem.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz