Wpis z mikrobloga

W ramach zresetowania głowy po długim dniu pracy nad jedną rzeczą, wzięłam sobie płótno i bezmyślnie zaczęłam kłaść losowe farby. Ot tak, dla samej przyjemności z procesu (lubię się bawić farbami xd)
Polecam ten sposób, np zamiast iść pobiegać. Mój mózg lubi to. A Przy okazji zrobiłam sobie całkiem fajny obraz, taki w końcu dla mnie xd

#pierdytarke


#tworczoscwlasna #art #rysujzwykopem #malujzwykopem #obrazy #sztuka #sztukadoyebana #chwalesie #zainteresowania
Ytarka - W ramach zresetowania głowy po długim dniu pracy nad jedną rzeczą, wzięłam s...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@user_no_4 widzisz tam jakiś pokój?! () Ja mordę jakiegoś glutoplazmowego potwora xd albo w sumie teraz widzę mordę tego takiego grubego stworzenia z mema, co ma taką trąbę i siedzi smutny XD nie pamiętam co to było
  • Odpowiedz
  • 0
@mamabijeatataniezyje już tak nie tuptaj w kółko, tylko powiedz wprost, że #!$%@? i się rozejdźmy xd A nie mi tu jakieś podchody urządzasz o poszukiwaniu sensu życia w obrazie namalowanym w celu odmóżdżenia, z perspektywą trafienia jedynie na śmietnik, jeśli na końcu sama uznam go za gowno xD
  • Odpowiedz
@Ytarka: No widzę to mhm, moim zdaniem przekaz jeszcze bardziej aktualny niż kiedykolwiek. Technicznie fajny mix twojego własnego stylu ze stylem twórców ze szkoły Austriackiej. 2/10
  • Odpowiedz
  • 0
@mamabijeatataniezyje no i ja właśnie o tym mówię, że spoko, nie każdy takie rzeczy lubi (swoją drogą, ja też nie jestem największą fanką abstrakcji plamiastej, ale robienie jej, jest relaksujące na poziomie jakiejś medytacji xD) i tak jak Ty nie rozumiesz tego obrazka, tak ja nie rozumiem po co, zamiast „#!$%@?”, ktoś kilkukrotnie podchodzi do tematu i rzuca jakieś tajemne zaklęcia xD
Wiadomo że wyczułam szpile wbitą w plebs, ale to akurat
  • Odpowiedz