Wpis z mikrobloga

To jest jeden z przykładów dobitnie pokazujących, że dla człowieka myślącego i kierującego się w życiu uczciwością, Tusk i jego partia nie powinny być alternatywą dla PiS. Tusk z całą opozycją zupełnie słusznie bił w pisowców podczas ich rządów, kiedy miało to racjonalne uzasadnienie. Bardzo dobre jest to, że PiS został odsunięty od władzy. Teraz, kiedy kolejne pisowskie afery wychodzą na powierzchnię, zupełnie słusznie Kaczyński, Morawiecki, Sasin i cała banda od Ziobry są przesłuchiwani przez komisje śledcze, a co ważniejsze mam nadzieję, że zajmie się nimi w końcu prokuratura. Ale kiedy polska granica i polskie służby były atakowane przez nielegalnych imigrantów, w ramach działania Białorusi i Rosji, to Tuska i opozycji nie interesowała oczywistość tej sytuacji, nie interesowało ich bezpieczeństwo Polski. W imię #!$%@? politycznej ważniejszy był interes partii. Ważniejsze było wykorzystanie tych okoliczności do politycznego zysku. Ważniejsze było uruchomienie medialno-celebryckiego ruchu, z Holland, Ochojską i Ostaszewską na czele. Ważniejsza była przygraniczna bieganina polityków z torbami i uciekanie przed służbami. W kontekście faktów ważniejsza była polityka i jej kłamstwa, niż przyznanie, że zabezpieczenie granicy i walka z agresywną, przygraniczną dziczą to działania słuszne, to interes państwa, to kwestia naszego bezpieczeństwa, a nawet zobowiązań europejskich. To jednak było nieistotne, bo to wszystko w tamtym okresie było pisowskie. Niesamowicie mnie taka postawa #!$%@?, kiedy polityk wyżej stawia swój polityczny interes, od interesu państwa, bo daje mu to powód do bicia w obecną władzę, mimo że ta konkretna sytuacja aż woła o jedność narodu, społeczeństwa i polityków. Przyznanie racji pisowcom, nie byłoby żadnym rozgrzeszeniem ich 8 lat haniebnych rządów.
#polityka #tusk #bekazpisu #bekazlewactwa #wojna #polska #bialorus #rosja
Pradi - To jest jeden z przykładów dobitnie pokazujących, że dla człowieka myślącego ...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pradi: jednak tacy ludzie jak ty, czyli większość Polaków potrzebują takiej komunikacji jaką prowadzi PiS, czyli czarno-biłą, zero niuansów, zero odcieni szarości. Bo przecież nie zauważamy, że minęły 3 lata i teraz są inni imigranci niż wtedy, gdy ci ludzie wyprzedawali cały swój majątek, by przeprowadzić się do lepszego świata. Nie wyczuwamy różnicy z tym co się dzieje teraz. Tak samo nie zauważamy tego, że Tusk także wtedy miał takie
  • Odpowiedz
@Pradi: tak po prostu robią wszystkie poważne partie. Nie trwają fanatycznie przy z góry przegranych rzeczach.
Pis też kwiczał na ue po czym na wszystko się zgadzał bo wie że bez niej polska jest skończona. A konfederuski wymyśliły sobie fikołek że nie są już przeciwko ogólnie ue ale tej obecniej.
  • Odpowiedz
Bo przecież nie zauważamy, że minęły 3 lata i teraz są inni imigranci niż wtedy, gdy ci ludzie wyprzedawali cały swój majątek, by przeprowadzić się do lepszego świata.


@Gours: Tak tak, wtedy to były same matki z dziećmi uciekające przed wojną, wcale nie ściągane przez ruskie i białoruskie służby, a teraz nagle są to sami mężczyźni.
Wyznawcy Tuska jak zawsze w formie.
Nighthuntero - >Bo przecież nie zauważamy, że minęły 3 lata i teraz są inni imigranci...

źródło: isdrx4ssn5g1bay795fcv3wf596mqiz2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pradi: typie oni robili rożnego typu fikołki ale ostatecznie mówili ze granicy będą strzegli XD. To zupełnie inna skala populizmu niż np pisowskie opublikowanie wariantu samodzielnego (bardzo dobrego bo nie powielającego błędu z 39 roku) obrony polski przed ruskiem tfu. Zreszta tu jest kwestia dylematu więźnia z tym populizmem, kto go nie uprawia ten przegrywa jest tylko pytanie o skale i damage
  • Odpowiedz
  • 8
@Gours: Jednak tacy ludzie jak ty potrzebują takiej komunikacji jaką prowadzi Tusk. Nie jest istotna rzeczywistość, ważniejsza jest partyjna narracja. Nagranie z listopada 2021 roku przedstawia biednych imigrantów, którzy sprzedali cały swój majątek, żeby przeprowadzić się do lepszego świata. Imigranci z 2024 roku to już krwiożercze bestie, a w związku z tym obrona granicy jest niezbędna, a Tusk ochroni nas przed nimi własną piersią.
Pradi - @Gours: Jednak tacy ludzie jak ty potrzebują takiej komunikacji jaką prowadzi...
  • Odpowiedz
  • 2
@jurek-underwald: Przecież przedstawiłem ci nagrania, na których Tusk mówi zupełnie co innego, w kontekście tych samych sytuacji na granicy, które dzieliło kilka lat, a co ważniejsze różniła je pozycja polityczna Tuska. Wtedy jako opozycja, dzisiaj rząd. Dzisiejsza racjonalna ocena sytuacji na granicy jest słuszna, za rządów pisu była błędna, ponieważ liczył się zysk polityczny i uruchamianie fanatycznego elektoratu. Jeśli ktoś nie dostrzega tego fałszu, to albo jest idiotą, albo partyjnym
  • Odpowiedz
@Pradi: typie, ja DOSKONALE pamiętam tamten okres i wypowiedzi Tuska i nic mi tutaj nie wmówisz. Jeśli chcesz mi wkręcać ciemnotę, to bardziej pisz o roku 2005 czy 2007. Ale ten okres pamiętam doskonale, pamiętam wiele wypowiedzi Tuska, interesowałem się wtedy polityką tak samo mocno jak teraz i po prostu nie dam sobie wmówić, że moje uszy usłyszały coś innego xD

Przesłanie Tuska było takie: bronimy granicy przed imigrantami, ale
  • Odpowiedz
  • 5
@Gours: Przecież ja ci niczego nie wmawiam "typie". Ja ci pokazuję nagranie Tuska, a ty stwierdzasz, że wiesz lepiej, co Tusk mówił xD. A propos politycznej uczciwości i twojej dobrej pamięci z 2007, to sobie przypomnij hasło Platformy 3x15, a potem sprawdź jak zostało wprowadzone w życie po wygraniu przez nich wyborów. Tutaj masz materiał TVN https://tvn24.pl/raporty/granica-polsko-bialoruska-2021-stan-wyjatkowy-co-sie-dzieje-na-granicy-raport-5467751 i opis tego jak zachowywali się imigranci w tamtym okresie. W związku z
Pradi - @Gours: Przecież ja ci niczego nie wmawiam "typie". Ja ci pokazuję nagranie T...

źródło: 12

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pradi: A nie #!$%@? Cię, że wtedy rządzący nie powiedzieli wprost "mamy dowody na to, że nie są to migranci, a zorganizowana akcja destabilizacyjna wschodniej granicy NATO - tutaj dowód 1, 2, 3"?

Trzeba było calkowitej zmiany sił politycznych, by ktoś podszedł, popatrzył na dane, stwierdził - kurde, propaganda się wylewa uszami, granica de facto oblężona, trzeba zadziałać? Przecież to nie był problem jednej wsi na granicy w Podlaskim. Zwłaszcza,
  • Odpowiedz
@Pradi: widzę, że gadka typowego pisowca/konfiarza. Uwierz, że ja mam w dupie obietnice wyborcze polityków. Totalnie na nie nie patrzę
  • Odpowiedz
  • 3
@hoodoovoodoo:

A nie #!$%@? Cię, że wtedy rządzący nie powiedzieli wprost "mamy dowody na to, że nie są to migranci, a zorganizowana akcja destabilizacyjna wschodniej granicy NATO - tutaj dowód 1, 2, 3"?


Chłopie, ty się chwalisz, że od lat śledzisz politykę, a wywalasz się na takich rzeczach? Pierwszy z brzegu artykuł z tamtego okresu. Kłamca Morawiecki mówi prawdę https://www.bankier.pl/wiadomosc/Morawiecki-o-Bialorusi-to-atak-hybrydowy-proba-destabilizacji-sytuacji-politycznej-8175853.html
Wyzywasz mnie od pisowców czy konfiarzy, a sam jesteś pospolitym
Pradi - @hoodoovoodoo: 
A nie #!$%@? Cię, że wtedy rządzący nie powiedzieli wprost "m...

źródło: 13

Pobierz
  • Odpowiedz
@C5314: ależ ciśnijcie sobie Tuska za bk0% czy szereg innych spraw, gdzie robi ewidentne błędy. Ja się sprzeciwiam tylko kłamstwom
  • Odpowiedz