Wpis z mikrobloga

@BigInt +1, śliwa fajnie się postarał i daje dość jakościowy materiał co do rapu. Kiedyś pamiętam że nawet filmik z tego wywiadu przerabiałem podkładając głos pod aspirantów. Poszedł ten bezbek na 100k jakoś
  • Odpowiedz
@RafDan: ogolnie to z tego beefu sliwa wyszedl z twarza bo jego dissy nie byly tak slabe jak reszty, z ktorymi bialas mial wtedy beef. No ale z bialasem nie da sie wygrac na wersy nie oszukujmy sie
  • Odpowiedz
@RafDan: no aspiratio crew zostalo #!$%@? na czynniki pierwsze w tym beefie, ale sliwa mimo wszystko jest dobrym raperem wiec nie zostal upokorzony tak bardzo jak reszta, ktora wtedy z nim walczyla
  • Odpowiedz
@BigInt: ale beef pezot a bialas to bylo dwoch dobrych raperow klocacych sie miedzy miedzy soba wiec jestem w stanie zrozumiec, ze ktos postawil na tego pierwszego a ktos na drugiego, a beef sb vs aspiratio i bialas vs dixoni to byla deklasacja i roznice bylo slychac ogromna nie to co przy ttm pierwszym ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@vincivinci123 mi tam ogolnie SB Cale nie siedzi. Dixony zreszta tez nie. Takie Denisy rapu imo, ale ogolnie w Warszawie sie znajdzie kilku takich ananaskow, jak np Wlodi, co kiedys w studio u Korzenia plul na plakat Eldo, a pozniej zalozyli Parias. Chetnie bym za to posluchal jakiegos beefu z Shellerininim czy Pihem albo Ero
  • Odpowiedz
@BigInt: ja bardzo lubie dixonow sluchalem ich jak bylem malolat, niektore kawalki znam na pamiec. Ale to jest zupelnie inny kawalek chleba niz raperzy wychowani na bitwach i braga rapie jak bialas. A czasy piha i shellera juz dawno przeminely dlatego juz praktycznie nie nawijaja. Nie dali rady biegowi czasu
  • Odpowiedz
  • 0
@vincivinci123: Kiedys tez ich lubilem a pozniej nie wiem, jakos juz nie podchodzila mi ich muzyka. Piha czy Szelke lubie posluchac do dzis i sledze nowosci. Resta najwiecej za to sluchalem o dziwo w kolektywie Szybki Szmal z Lysonzim, Proceente etc., przed Dixonami. No i Ero numer jeden dla mnie w PL.
  • Odpowiedz