Wpis z mikrobloga

#opony #motoryzacja

Co wybrać do hatchbacka


i jazdy "dookoła komina"?

1. Yokohama BluEarth-4S AW21 205/55R16 91 V
2. Dębica Navigator 3 205/55R16 94 V

Cena jest prawie identyczna za komplet.
Dębica ma w opór opinii chociażby na allegro, yokohama trochę nieznana, ale kojarzy się z lepszej jakości firmą
  • 9
  • Odpowiedz
@PanDanda: oczywiście, że pierwsze xD co to jest w ogóle za pomysł, żeby kupować opony Dębicy do czegoś innego niż taczki?

Dębica ma w opór opinii chociażby na allegro


@PanDanda: żeby były miarodajne to w ciągu pół minuty taki człowiek musiałby się przesiąść z jednego auta z oponami Dębicy do drugiego, identycznego z oponami Yokohamy.
  • Odpowiedz
@PanDanda: zdecydowanie Yokohamy. Mam założone do Fiesty mk7 i to jak fajnie ten samochód się na nich prowadzi jest niewyobrażalne. Czekam aż przegnę na którymś zakręcie pałę, ale to chyba nie nastąpi bo ta opona ma swoje granice gdzieś gdzie osiągi tego samochodu nie dotrą :D
  • Odpowiedz
@PanDanda:
Według mojej tabelki opłacalności w tym rozmiarze, albo Dębica, Albo Kleber, 80zł drożej od dębicy, lub tanio trackmaksy, lub jak chcemy mieć jak najlepszy kapeć to nowe bridegstrony turanzy 6, są 400zł droższe na komplecie niż dębica.

Osobiście użytkuję navigatory 3 i jestem zadowolony z opon, 3 sezon letni robią, 2 zimy za nimi. Warunki każde.
r5678 - @PanDanda: 
Według mojej tabelki opłacalności w tym rozmiarze, albo Dębica, A...

źródło: ytrhnndn

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanDanda: założyłem te yokohamy w tym rozmiarze jakiś miesiąc temu i nie polecam. Bardzo nie podoba mi się jak samochód się na nich prowadzi. Cały czas mam wrażenie, że pływa jak na chamskich bieżnikowanych zimówkach. Żeby dopełnić obrazu mojej oceny dodam, że przesiadka była z wielosezonowych na te - również wielosezonowe. Wcześniej był kleber, a jeszcze wcześniej również całoroczny hankook. Na żadnych nie było tak fatalnego pływania. Nawet na typowych
  • Odpowiedz