Wpis z mikrobloga

#rowery Mam rozterkę jaki #rower kupić, wybór między Triban RC100 a Madani Cabrero. Rower ma być uniwersalnie używany, dojazd do pracy ~4km w obie strony, jazda po kostce, ścieżkach rowerowych, chodnikach, szutrze, ścieżkach leśnych. Jazda sporadyczna, maks. raz na tydzień (do pracy codziennie)

Triban kusi ceną (mogę go kupić za 1100zł nowego z Decathlonu), możliwością modyfikacji, wagą, ale boję się o zintegrowany hak który jak się urwie to w sumie po rowerze, no i trzeba kupić klamkomanetki na start czyli +200zł.

Madani BARDZO podoba mi się wizualnie w kolorze szaropiaskowym lub khaki, ma amortyzator o czym zawsze marzyłem bo mój komunijny złomek trekkingowy na którym teraz jeżdżę to sztywny widelec. Straszy waga, bo to krowa 15,5+ kg, a jak dołożę tam bidon i jakąś torbę z rzeczami i może u-locka na miasto to wyjdzie 20kg czołg, a ja mam słabą kondychę, 185cm 70kg, więc pchać taki ciężki rower chyba będzie ciężko, poza tym to MTB
  • 3
  • Odpowiedz
ale boję się o zintegrowany hak który jak się urwie to w sumie po rowerze


@XkemotX:

Albo ci wymienią ramę na dożywotniej gwarancji, albo wsadzisz tam jakiś uniwersalny
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eeemil Kupiłem Tribana po długim namyśle. Zawsze lubię modyfikować wszystko co mam, czy to komputery, czy to słuchawki, czy jakieś inne rzeczy z możliwością rozbudowy i zmiany.. więc rower też muszę mieć "taki sobie" i go zmodować pod siebie ( )
  • Odpowiedz