Wpis z mikrobloga

  • 0
@Adamczarny: okej czyli dylatacja 5mm (na rogach 7mm) to jest norma? Myślałem że zostawia się jakis 1mm lub 2mm sądząc po jakiś filmikach w internecie i zdjęciach. Po co jest większa dylatacja?
  • Odpowiedz
@dilven panie, kto to panu tak #!$%@?. Z 2x cieńsze to powinno być (chyba, że płyta jakaś beznadziejna i tak jest w jej instrukcji) no i silikon to już mógł dać pod kolor blatu. Pomijając fakt, że wygląda jakby palcem ten silikon kładł xD
  • Odpowiedz
  • 0
@dilven mordo, ta płyta fabrycznie powinna mieć pod szkłem na rogach uszczelnienie ewentualnie powinna być dołączona uszczelka która należy przykleić pod krawedziami płyty. Powodzenia przy naprawie albo wymianie
  • Odpowiedz
  • 0
@dilven te płyty osadza się w potworach, po bokach mają zaczepy które trzymają ją stabilnie w otworze. Nie przyklejasz ani nie przykrecasz tego do blatu.
  • Odpowiedz
  • 0
@t2000: no czarny może dałby lepszy efekt :/ @Lonate no właśnie też mi się tak wydaje. Płyta to Electrolux KIV634I i nawet na filmikach od nich to wygląda inaczej :/ Myślisz ze da się jakoś uratować to? Kamienia całego nie wymieni więc dylatacja chyba zostanie na taką grubość ale czy można zrobić coś innego?
  • Odpowiedz
@dilven a kto wycinał Ci otwór w ogóle na indukcję? Kamieniarz? Podawałeś mu dokładny model?

Mi w ogóle stolarz i kamieniarz odradził zlicowaną indukcję bo jak się #!$%@? i trzeba będzie wymieniać to musisz wymieniać z blatem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@t2000: nie no to miał być montaz na równi z blatem.

@Lonate Kamieniarz. Wziął indukcję że sobą przed zaczęciem pracy. Ogólnie na tą płytę zdecydowaliśmy się dlatego aby nas nie męczyły drobinki wpadające pod płytę i żeby można było fajnie sobie zwiększyć brat roboczy. Wyszło jak widać...
  • Odpowiedz
@dilven: najczesciej spotykam się z otworem 2 mm na stronę większym z tolerancją np +1. Ile kosztowały blaty? To jest konfglomerat kwarcytowy czy marmurowy?
Wydaje mi się że się pomylili przy wycinaniu i teraz pali głupa że tak miało być
  • Odpowiedz