Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki,
Nie rzuciłem mojego januszexu ale na początku roku kiedy był hejt na Natana robiącego przełomowe dymy stwierdziłem, że przydał by się jakiś ranking zadymiarzy. Tak oto wpadłem na pomysł żeby stworzyć dymometr.pl.

Jest to apka zbierająca wpisy na temat freakfightów w internecie (póki co tylko z wykopu, w planach są też inne serwisy), analizująca i prezentująca ranking o kim najwięcej się mówi. Pracując nad algorytmem przypasowującym wpisy do zawodników powstały też przy okazji inne funkcjonalności jak:
- Ranking zadymiarzy w zakresie doby/tygodnia/miesiąca/wszechczasow,
- Wyszukiwarka zawodników,
- Profile zawodników wraz z ich listą walk, wpisami na ich temat jak i przebiegiem kariery na wykresie,
- Wyszukiwarka gal,
- Profile gal wraz z ich listą walk, wpisami o zawodnikach zawężonych do konkretnej gali oraz rankingiem pojedynczych gal,
- Listę najnowszych wpisów.

Tak więc poza rankingiem można też na szybko sprawdzić dużo informacji. Aplikacja jest w prawie gotowa, mam też dużo pomysłów na jej rozwój ale chcę ją skonsultować z prawnikami co „trochę” kosztuje i zastanawiam się czy warto? Co myślicie?

#famemma #cloutmma #primemma #patostreamy
n3sta - Czołem Mirki,
Nie rzuciłem mojego januszexu ale na początku roku kiedy był he...

źródło: ranking

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@alejaktotakto: @Orthosie hehe, ranking stworzony z waszych wpisów mireczki, nic nie poradze ze czesciej na tapecie jest nitro niz lasik ( ͡° ͜ʖ ͡°) kogo grilujecie temu podbijacie zasiegi takie zycie
  • Odpowiedz
@n3sta: #!$%@? prawda, że na podstawie wpisów, bo nie widziałem ani jednego , który by nazwał nitra inaczej niż skończonym półgłówkiem. Z niego taki zadymiarz, że co najwyżej potrafi matke wyruchać przez internet.

#!$%@? działa, bo nie patrzy na kontekst tego co się pisze, tylko pewnie liczy słowa, a to że kazdy tu #!$%@? zyniaka to mu podliczyło za dużo głosów nieadekwatnie.
  • Odpowiedz