Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki,
Nie rzuciłem mojego januszexu ale na początku roku kiedy był hejt na Natana robiącego przełomowe dymy stwierdziłem, że przydał by się jakiś ranking zadymiarzy. Tak oto wpadłem na pomysł żeby stworzyć dymometr.pl.

Jest to apka zbierająca wpisy na temat freakfightów w internecie (póki co tylko z wykopu, w planach są też inne serwisy), analizująca i prezentująca ranking o kim najwięcej się mówi. Pracując nad algorytmem przypasowującym wpisy do zawodników powstały też przy okazji inne funkcjonalności jak:
- Ranking zadymiarzy w zakresie doby/tygodnia/miesiąca/wszechczasow,
- Wyszukiwarka zawodników,
- Profile zawodników wraz z ich listą walk, wpisami na ich temat jak i przebiegiem kariery na wykresie,
- Wyszukiwarka gal,
- Profile gal wraz z ich listą walk, wpisami o zawodnikach zawężonych do konkretnej gali oraz rankingiem pojedynczych gal,
- Listę najnowszych wpisów.

Tak więc poza rankingiem można też na szybko sprawdzić dużo informacji. Aplikacja jest w prawie gotowa, mam też dużo pomysłów na jej rozwój ale chcę ją skonsultować z prawnikami co „trochę” kosztuje i zastanawiam się czy warto? Co myślicie?

#famemma #cloutmma #primemma #patostreamy
n3sta - Czołem Mirki,
Nie rzuciłem mojego januszexu ale na początku roku kiedy był he...

źródło: ranking

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@n3sta: Brakowało czegoś takiego (chociaż znając życie to trolle zagłosują tam na Warjata Radka jako zadymiarza wszechczasów xD), przypomnij się kiedyś wieczorem jak będzie duży ruch na tagu, np. tuż przed konferencją żeby więcej osób zobaczyło.
  • Odpowiedz
@n3sta: To ja mam kilka pytań:
1. Czy wypowiedzi są jakoś analizowane pod kątem tego czy są pozytywne/neutralne/negatywne? Czy też wypowiedź "Kaczor BRS zrobił dobre dymy" liczy się tak samo jak "Baxton to Peter File"?
2. Czy brane są pod uwagę określenia zawodników używane przez społeczność? Np. czy wpis, w którym pisze się o Baxtonie albo mistrzu śląska MMA, 192 cm, 19 cm kolbasa zostanie zaliczony na konto Boxcworda?
3. Czy
  • Odpowiedz
@n3sta: faustyn takie dymy i ruchy w internecie robi, ze twoj algorytm jedyne co moze brac pod analize to posty o beatris i rankingach na najbardziej #!$%@? freaka XD
  • Odpowiedz
Jest to apka zbierająca wpisy na temat freakfightów w internecie (póki co tylko z wykopu, w planach są też inne serwisy), analizująca i prezentująca ranking o kim najwięcej się mówi.


@n3sta: To może zamiast "kto robi najwiekszy dym" zrobic o kim najwiecej sie pisze? Bo mysle ze co do baxtona i wpisow z wykopu 80% to beda jakies daily remindery i nie wspierania pdf.
  • Odpowiedz
  • 1
@PZt37: @alojzy_ulamek nie występuje żadne głosowanie - ranking ustala się automatycznie na podstawie ilości wpisów zebranych na temat takiej osoby. Taki zwyrol przetacza się na wykopie non-stop więc może na konferencji nie #!$%@?, ale swoimi działaniami bardzo mocno wpływa na ludzi, że Ci o nim ciągle piszą :)
@majonez-grochen-troll
1. Nie - tutaj w imię zasady "nie ważne jak o Tobie mówią, ważne że mówią"
2. Tak, mam bardzo okazałą bazę
  • Odpowiedz