Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, znacie jakieś ćwiczenia, dzięki którym zgubię tłuszcz z klatki piersiowej? Chciałbym mieć płaską klatkę, zgubiłem ostatnio trochę z brzucha, na dobrą sprawę to zaczynam mieć płaski brzuch a cyce są, zaczynam się martwić że mam ginekomastię, z czym niedługo planuję wybrać się do lekarza.
#cwiczenia #odchudzanie
  • 5
  • Odpowiedz
@Demoliton_hammer: Właśnie nie robię żadnych docelowo na klatkę, stąd moje pytanie. Jeżdzę na rowerku stacjonarnym, spacery, chodzi o to że gubię tłuszcz wszędzie, oprócz klatki piersiowej. Być może masz rację że to może być tylko tłuszcz, choć już wiesz skąd moje obawy.
  • Odpowiedz
@Elo_tu_Ziemia: Tłuszcz który dotychczas zgubiłeś to był ten wewnętrzny. Miałeś otłuszczone organy wewnętrzne i ten właśnie tłuszcz spaliłeś. Najłatwiejszy do spalenia. Zapewne nadal możesz poczuć ręka, że masz trochę tłuszczu na bokach i właśnie na klacie. Jeśli chcesz spalić resztę tego tłuszczu, to po prostu rób ćwiczenia na klatę. Nawet same pompki wystarcza. 50 na start i docelowo zwiększaj do 100 dziennie. Możesz dodać jakieś inne ćwiczenia, jeśli chcesz wyniki szybciej.
  • Odpowiedz
@Elo_tu_Ziemia: Palenie tłuszczu zachodzi w całym organizmie, nie możesz sobie wybrać miejsca. Jak zrobisz jakieś mięśnie na klacie to może się ten tłuszcz rozciągnie i będzie to jakoś wyglądać.
  • Odpowiedz