Wpis z mikrobloga

#przegryw
Wszystko jest takim szaleństwem jak się na to patrzy, te ładne kobiety które chcą być pociągające i chcą wabić mężczyzn, niby to piękno ale jednak takie fałszywe im dłużej się temu ktoś przygląda i z biegiem lat bije z tego niewymowiona nędza. Tak samo piękne samochody inne rzeczy, nawet natura sama w swej piękności ona nędzą jest. Bo królestwo Ducha dopiero się szykuje i będzie inne niż wszystko, zapanuje prawdziwe piękno. Prawdziwe piękno to spokój Ducha, mądra i zdrowa Nauka ehh. To szaleństwo tego świata nie pozwala odetchnąć se.
  • 7
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: Ten świat jest tylko karykaturą, marną piekielną, zakłamaną kopią realnej rzeczywistości. Stworzoną, jako miejsce pełne pozorowanego "piękna", faktycznie karmionego niewyobrażalnym cierpieniem. Kiedyś nastąpi taki dzień, w którym ogień strawi to wszystko, aż do suchego piachu i prochu. Wtedy nikt i nic nie będzie dłużej cierpieć.
  • Odpowiedz
  • 3
@Van-der-Ledre: Tak i już przestanie ginąć dobro które w tym świecie nie ma nigdy szans się ostać. Jeśli tylko pojawia się dobro jest tu tłamszone i niszczone. Pokój zapanuje jednak, ten świat cieni przeminie i się go już nie wspomni.
  • Odpowiedz
  • 5
@Van-der-Ledre: Ja wierzę w ostateczny powrót do krainy Światła. Już nie będziemy musieli powracać w piekielne rzeczywistości żeby zdobywać doświadczenie. Ci którzy okażą się mocni w Duchu już będą szli torem światłości, będą doświadczać rzeczy wzniosłych i czynić piękno. Już nie utracą pamięci, wiedza będzie rosnąć bezgranicznie. Ja sobie wiem że tak jest, spierać się nie chce.
  • Odpowiedz