Wpis z mikrobloga

Automatyczne chatboty na stronach to jest totalny rak i nie rozumiem kto i po co to gówno wdraża i jeszcze płaci za to.
Chcesz się czegoś dowiedzieć, wiesz że nie znajdziesz tego na stronie, próbujesz nawiązać kontakt z żywym człowiekiem i dostajesz zamiast tego czat z botem, który zna odpowiedzi na te same pytania które znajdują się na stronie i najczęściej jest wykonany byle jak, byle tylko udawać że można z kimś porozmawiać.
Jaki to ma sens, kto z tego korzysta, komu to w czymkolwiek pomaga, nie kumam totalnie.
#zalesie #ai
w9rTwvbIAn37l - Automatyczne chatboty na stronach to jest totalny rak i nie rozumiem ...

źródło: Zaznaczenie_083

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@w9rT_wv_bIAn37l: te czaty to temat rzeka, ale Ty akurat się przyczepiłeś nad wyrost - zwykły błąd, jakich to w oprogramowaniu bywają setki i zdarzają się nawet najlepszym

Poza tym, mierzysz swoją miarą, bo szukałeś na stronie i nie znalazłeś odpowiedzi. A ile osób nawet nie próbuje szukać i pyta o oczywistości? Ja nie wiem, ale mam takie wrażenie, że nikt by nie inwestował w takie narzędzia, jeżeli nie byłby to realny
  • Odpowiedz
@w9rT_wv_bIAn37l: te czaty to temat rzeka, ale Ty akurat się przyczepiłeś nad wyrost - zwykły błąd, jakich to w oprogramowaniu bywają setki i zdarzają się nawet najlepszym


@slawek887: tu nie chodzi o sam błąd, tylko o fakt że bot udaje człowieka, co według mnie jest głupie i bez sensu. Jeśli coś jest "lepszą wyszukiwarką" to niech po prostu nią będzie, takie rozwiązania zwyczajnie w świecie irytują, przynajmniej mnie.

Poza tym,
  • Odpowiedz
@w9rT_wv_bIAn37l: ale to Twój problem, że nie jesteś zadowolony. Nie da się zadowolić wszystkich, przykro mi

I tak, bardziej zaangażowani będą cierpieli, jeśli korzystają z czegoś ogólnodostępnego, co w założeniu ma być dla każdego. Tak to działa w każdej dziedzinie życia
  • Odpowiedz