Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego mój ojciec mnie tak perfidnie oszukał? Zawsze mu pomoge, jak tylko potrzebuje pomocy, ale zauważyłem już dawno, że mnie wykorzystuje i próbuje wzbudzać u mnie litość na bolącą noge, ma miażdżyce i bajpasy w nodze, ale potrafi wciskać mi kit, że niby go noga boli i chce żebym to ja wszedł na poddasze i mu podał jakiś przedmiot stamtąd, a on odbierze z dołu, nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby był prawdomówny i rzeczywiście go bolało, a nieraz go widziałem jak mnie nawet nie poprosił i sam sobie doskonale poradził, wchodził na te poddasze, a nawet na dach i jakoś wtedy noga go nie bolała i to wiele razy tak

Dziś sie prawie ze mna pokłócił i uciekł, bo nie chciałem sie zgodzić na jego, chciałem odebrac z dołu i on mial wejśc na gore, to focha strzelił i próbowal uciec i powtarzał, że go niby noga boli, w celu sprawdzenia czy to prawda zmienilem zdanie, to od razu wstal i poszedł na dwoch, jak mu w koncu podałem i go później zapytalem co to za różnica byla czy on by wszedl i mi podal, a ja bym to odebrał i odniósł tam gdzie by wskazał to nie odpowiedzial, a na pytanie czy go boli noga to odpowiedzial, ze nie i ze on żartował

Sam dźwiga cięższe rzeczy, włazi na drabine i nic go nie boli, a nawet wtedy nie woła o pomoc. Jest w podeszłym wieku, ale irytuje mnie jego zachowanie, gdyby jeszcze był prawdomówny, a on ewidentnie mnie w uja robi pytanie tylko po co?

#pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: noga może nie zawsze boleć, czasem może chcieć zaryzykować bo może tym razem nie będzie boleć, innym razem może wiedzieć że jeszcze trochę obciążenia tego dnia lub tego typu i zacznie boleć, innym razem może woleć żeby go bolało niż użerać się z kimś że go niby noga nie boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nawet pogoda moze wywolywać rozne bolesności. Matka w miejscu pobrania zyły z nogi czasami ma tak ze chodzic nie moze.. ja sam mimo że młody potrafie czuć ból w starych urazach. A moze poprostu męczy go to i nie chce tam wchodzic ? Pomóż staremu ojcu a nie jęczysz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @TomSz I kolejny troll sie odezwał co nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafi i jeszcze mnie oskarża, że to i tak wszystko moja wina, a ja mam sie domyślać wszystkiego i być na każde zawołanie jak jakiś pachołek, a to mnie tu w #!$%@? sie robi. Jak mnie coś boli, to nawet nie ryzykuje żeby nir pogorszyć stanu, albo nie biore na litość kogos i nie robie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @xyz_xyz No to widzisz jesteś młody i Cie boli i byś nie próbowal włazic gdzieś po drabinie tylko poprosilbyś kogos o pomoc i nie robiłbyś go w #!$%@?, ze cie niby boli, a to on mnie oszukuje i gościu czytaj do #!$%@? nędzy ze zrozumieniem, bo ja nigdzie nie napisałem, że mu odmówiłem pomocy

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to ty ostatnio pisałeś, że on wchodzi do ciebie do pokoju bez pytania i się zakrada? Słuchaj, jeśli tego nie było wcześniej, jeśli on jest w podeszłym wieku, to może mu się zaczyna jakaś choroba neurodegeneracyjna. Człowiek nagle nie zaczyna sobie kłamać dla zabawy, jeśli tego nigdy nie robił.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mam problemy z kolanem i raz boli i nie mogę czegoś zrobić, a innym razem mogę cieższe rzeczy robić, jak mam z kimś dyskutować na temat tego czy mnie boli czy nie i czemu teraz mnie boli a innym razem nie i się jeszcze usprawiedliwiać to też ucinam temat lub czasem wole coś zrobić mimo że mnie boli i mieć spokój. Wyobraź sobie się tłumaczyć smarkaczowi co drugi dzień że
  • Odpowiedz