Wpis z mikrobloga

Tak czytam te wysrywy kogo to Legia nie obserwuje i tak sobie myślę że za JZ dużo było plotek nie mających potwierdzenia w rzeczywistości, jedynie przyklepane transfery wychodziły chwilę przed oficjalnym ogłoszeniem. Mam nadzieję że te kocopoły co czytam np tu na tagu chociażby są gówno warte. Exposito z wyższą gażą niż taki Josue czy Pieńko za bańkę plus 50 procent z przyszłego transferu xD w ogóle nie mam pojęcia czemu jeszcze nie została złożona oferta za Szmyta którego raczej powinno być łatwo wyciągnąć z Warty która spadła, a i rok kontraktu tylko ma, czy za takiego Kochalskiego, Tobiasz na wypożyczenie, Kochalski jedynka, Kikolski dwójka a Hładun raczej do odpalenia, Miszty nie liczę bo pewnie zostanie wykupiony #legia
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@miki4ever: no mają podobno możliwość za jakąś niedużą kwotę i nie wiem na co czekają. Raków się też podobno nim interesuje. Sprzedadzą Kovacevicia kupią Kochalskiego a my zostaniemy z Tobiaszem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@bestoneever Tobiasz nie był taki dobry jak go rok temu określali, ale też nie jest taki zły jak teraz się o nim mówi. Bez przesady, jak na jego wiek to jeszcze dziecko bramkarskie. Majecki np. był dużo bardziej elektryczny, a jednak poszedł za kupę kasy i teraz puka do reprezentacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@miki4ever: skoro w statystykach wychodzi że jest najgorszym bramkarzem w ekstraklasie to chyba tak jest. Możemy mówić że dobrze gra nogami czy tam cokolwiek innego jednak puszczając farfocle nie zapracuje na miano średniaka. Na miejscu JZ sam bym przywiózł Kochalskiego a Tobiasza wypożyczył.
  • Odpowiedz
  • 0
@miki4ever: nie musi być w Polsce. Miszta poszedł na wypożyczenie za granicę i prawdopodobnie tam zostanie. Tego samego życzę Kacprowi a Legii Kochalskiego jako jedynkę a Kikolskiego jako dwójkę z aspiracjami na więcej.
  • Odpowiedz