Wpis z mikrobloga

Część, potrzebuje porady odnośnie fiat stilo 1.6 16V 103KM 2002r LPG a na liczniku ma 200 000 km. Czytałem dużo opinie odnośnie problematycznej elektronice i jakimś problemie z skrzynia biegów. Czy polecacie ten samochód po mimo tych wad oraz czy często występuje jakieś usterki ? Czy jest warty zakupu ? Dziękuję za pomoc.
#fiat #motoryzacja #samochody
  • 10
  • Odpowiedz
@Truskwa: najważniejszy stan techniczny egzemplarza, popularne, bez udziwnień typu skrzynie zautomatyzowane i konstrukcje typu smart. I w miarę blisko, w obrębie województwa najlepiej. Szukaj na fb marketplace i olx.
Nie wiem czy potrzebujesz czegoś większego czy segment B/C wystarczy.
Z małych, clio, pandy, polo, pug 206/7. Z większych golf 4, megane 1, pug 307, thalia.
Diagności są co raz bardziej czepliwi więc blacharka wg mniej jest ważna - progi i podłoga
  • Odpowiedz
Literówka, chciałem napisać że blacha jest według mnie ważna, od spodu. Bo elementy wymienne takie jak drzwi, błotniki szybko bierze a nie są elementami konstrukcyjnymi samochodu.
  • Odpowiedz
@Truskwa: kup albo golfa w (tak nie pomyliłem się) combi no albo bore też w combi elektronika to tam zależy a częśći tanie a jak masz narzędzia to niektóre rzeczy sam zrobisz
  • Odpowiedz
@Truskwa: Wypytaj czy nie bierze oleju, ani płynu chłodniczego. Czy nie ma problemów z rozruchem, i zwróć uwagę na rdze. Naprawy blacharki w tańszych autach często przekracza jego wartość.
  • Odpowiedz