Wpis z mikrobloga

tylko że faceci nie mają w naturze naciągać rzeczywistości, a kobiety malują się od gimbazy


@dejwis: Co? według internetowej sondy Polacy mają średnią wielkość penisa równą 17cm xd
Nie...wcale nie naciągają, po prostu wszyscy mieli popsute linijki xd
Już nie mówiąc o przegrywach, którzy każdą kobietę widza jako zło wcielone, bo ona jest winna ich niepowodzeniu albo świat albo geny, a nie oni sami i ich decyzje... wcale nie naciągają
  • Odpowiedz
@voldi: wow, musisz mieć lekkość wciskania. Wiesz ostatnie co bym chciał wiedzieć o partnerze to parametry flaka, ale dobrze wiedzieć co jest clue dla kobiety. Co innego gładź szpachlowa na twarzy, trudno byłoby ocenić jakość genetyczna chlopa gdyby powszechnymi zwyczajem był makijaż klauna,
  • Odpowiedz
@dejwis: Totalnie nie rozumiem o czym mówisz, ja mówiłem o statystykach zwanych też "Badaniami" które nijak się mają do realnych pomiarów medycznych, to tylko kłamstwo i wciskanie kiu.

Makijaż natomiast to wynalazek mężczyzn jak wszystko wieki temu, przez wieki mężczyźni używali wszelkich upiększaczy i nadal używają, dziś są to np. olejki do brody, dezodoranty, perfumy itd. które maskują twoje niedoskonałości, np. potliwość albo nieprzyjemny zapach sam w sobie.
Oczywiście jest też coraz więcej mężczyzn normlanie używających standardowego makijażu tak jak w danych czasach, gdy chodzili wypudrowani.

Rozumiem, ze ty nie używasz niczego, żadnych metod
  • Odpowiedz
@voldi: jak się operuje argumentami typu " statystycznie" czy " badania pokazują"z to kultarnie jest wskazać źródło, inaczej w nosi tyle do dyskusji co, "amerykańscy uczeni stwierdzili" albo "mój starry jak był młody to.."

"Ogólna wartość genetyczna" jest czymś tak oczywistym, że możesz ją obserwować nawet w swoim lustrze. i albumem zdjęć swoich starych.

Chyba nie jest dla ciebie odkryciem, informacja, że ludzie z obciążeniami mają odradzane potomstwo, a mimo
  • Odpowiedz
Ogólna wartość genetyczna" jest czymś tak oczywistym, że możesz ją obserwować nawet w swoim lustrze. i albumem zdjęć swoich starych


@dejwis: No więc wracamy do gimnazjum, bo tego uczyli w gimnazjum, wartością genetyczną mógłbyś co najwyżej pule genową w populacji nazwać, ta powinna być jak najbardziej różnorodna, jest to jedyna wartościowa rzecz, gdyż daje możliwość przetrwania populacji przy zmieniających się warunkach otoczenia.
W naszym przypadku dochodzą też inne wartości poza tymi oczywiście, ale są to wartości nie powiązane nijak z genami takie jak prezencja, bogactwo, zaradność, obycie, umiejętność zaimponowania etc. są to cechy kulturowe.
Totalnie nie masz pojęcia o czym
  • Odpowiedz