Wpis z mikrobloga

Dołączyłem do męskiej grupy. Nie jest to napisane otwarcie, ale wyraźnie ma homoseksualny podtekst I faceci tam wrzucają swoje zdjęcia...
Jestem przerażony... Spośród pięćdziesięciu facetów może na jednym, dwóch można zawiesić oko, ale to tak od biedy. Reszta to opasłe knury albo jakieś wychudzone szczypiory jak po anemii. A brzydoty ich twarzy nie są w stanie przykryć nawet obficie stosowane filtry. W realu wyglądają pewnie jeszcze gorzej. Mowa o panach w wieku 30-45, jak mniemam.

Z obecności na gejowskich portalach randkowych wiem, że wielu facetów reklamuje się pisząc o sobie "zadbany". Wygląda na to, że za "zadbanie" uchodzi wśród nich nic ponad codzienny prysznic i mycie zębów. Nie ma tam mowy o jakiejś bardziej zaawansowanej aktywności fizycznej niż rower raz w tygodniu albo spacer. Właśnie dlatego przestałem użytkować te wszystkie grindry, fellow – z uwagi na zbyt wysoką liczbę brzydali, którzy do mnie pisali. Wspominam te czasy z frustracją, bo naprawdę nie mogłem znaleźć nikogo wartościowego.

#zwiazki #homoseksualizm #lgbt #tinder
  • 5
  • Odpowiedz
z uwagi na zbyt wysoką liczbę brzydali, którzy do mnie pisali. Wspominam te czasy z frustracją, bo naprawdę nie mogłem znaleźć nikogo wartościowego.


@AlexBrown: czekaj, czyli to, czy ktoś jest wartościowy, poznaje się po wyglądzie?
  • Odpowiedz
@AlexBrown: tak z ciekawości to w co celujesz? Jakiegoś mięśniaka fitnesiaka z sześciopakiem na brzuchu, pełnymi włosami i perfekcyjną brodą od barbera plus biznesmen/informatyk 10k+?

Tak się zastanawiam jak jest u gejów własnie - tak jak w hetero związkach, ze każdy musi być super top 4% do seksu? metromężczyzna wymuskany, instagram, siłka, boskie ciała, kazdy facet/kobieta taki sam/sama...

Czy takie zwykłe związki gejów/bi są możliwe, że to są nerdy, spotykają
smallboobslover - @AlexBrown: tak z ciekawości to w co celujesz? Jakiegoś mięśniaka f...

źródło: EZXGxZaU0AA1ASr

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@smallboobslover

@AlexBrown: tak z ciekawości to w co celujesz? Jakiegoś mięśniaka fitnesiaka z sześciopakiem na brzuchu, pełnymi włosami i perfekcyjną brodą od barbera plus biznesmen/informatyk 10k+?


Nie. Takich nie ma. Sam zresztą tak nie wyglądam, więc nie oczekuję kogoś lepszego niż sam jestem. Ale zależy mi na tym, żeby był aktywny fizycznie, bo to oznaka zdrowia i atrakcyjności. Jak jest brzydki z twarzy, to ważne, żeby miał wysportowane ciało - to wystarczy. Ale nie
  • Odpowiedz
@AlexBrown: 'Goście wygladający jak ze zdjecia poniżej' Ale wiedz że grając w planszówki i chodząc do kawiarni to nie musi oznaczać że nie można chodzić na siłkę i nie wyglądać jak na 5 min przed zawałem XD
  • Odpowiedz