Wpis z mikrobloga

Myślałem, że farba to przykryje ale jednak nie xD wydaje mi się, że gładź jest miejscami niedoszlifowana i inaczej łapie światło, stojąc frontem do ściany totalnie nic nie widać a pod światło plamy jak ch00y. Poprawiać? Olać? Gładź spieprzona czy nornalna sprawa i nie ma się czym przejmować? Trochę mi się nie chce z tym bawić bo nawaliłem już farby za kilkaset złotych xD
#remontujzwykopem #remont #budujzwykopem
plycin - Myślałem, że farba to przykryje ale jednak nie xD wydaje mi się, że gładź je...

źródło: Screenshot_2024-05-28-16-41-02-480_com.miui.gallery

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@plycin: No to to być może by zniwelowało te plamy. Nie, że by było 100% perfekt, ale na tyle że bez wiedzy o tym i bliskiej "inspekcji" nikt by tego nie widział.

Czasem się tak jakieś dołki ułożą, że jadąc wałkiem w jednej linij przejeżdżasz farbą tylko po górze. Ja zawsze naniosę farbę w pionie i jak tak jeżdżę wałkiem to też kilka razy przelecę w poziomie i dopiero ostateczne
  • Odpowiedz
@plycin: to jest bardziej chropowate niż reszta ściany? Może być to nieodkurzony pył po szlifowaniu zalany farbą, stąd struktura. Bierzesz papier w łapę i nie przyciskając popylasz w miarę kolistymi ruchami, pacnij gruntem i przemaluj, będzie git
  • Odpowiedz