Wpis z mikrobloga

Ale combo z #p0lka. Zameldowałem się przedwczoraj w kwaterze w Hiszpanii i niemiecki właściciel wspomniał że był 5 lat z p0lką. Dzisiaj byłem w biurze nieruchomości. Niestety byli mówiący tylko po hiszpańsku i angielsku. Agent na pytanie czy umie po polsku się tylko uśmiechnął i powiedział że nie ale jego była dziewczyna jest z Polski. To jakaś zmowa czy p0lki to takie europejskie szony ?

#polska #hiszpania #rozowepaski #nieruchomosci
  • 40
  • Odpowiedz
  • 4
@Widur pracowalem w UK w fabryce, miałem tam znajomego z Albanii, też mówił, że jego ex to Polka. Często latał do Krakowa na urlop na Polki właśnie. Chłop miał z 155cm wzrostu ale za to Mercedesa AMG i ciemną karnację i to wystarczyło zazwyczaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Widur: W Londynie landlord muzułmanin Turek, czy coś takiego, miał żonę p0lkę i mówił że planują się przeprowadzić do Warszawy bo w Londynie się robi niebezpiecznie. xD
Jeszcze brat kolegi z pracy, murzyna, żona p0lka i kolega z tej samej pracy, mulat, też p0lka.
Znajoma współlokatorki, p0lka i jej mąż Turek.
Skąd tyle p0lek na świecie. Powinniśmy je chociaż sprzedawać. Piechociński z PSL powinien targ "świń" w Warszawie zrobić. Lepsze byłoby
  • Odpowiedz
@Widur: Sama prawda, pracuję w delegacjach w całej Europie, światowej klasy przedsięwzięcia, ludzie kultury, ogólnie wysoki poziom ogarnięcia. Co drugi tam ruchał jakąś Polkę bo to darmowe mięso które się rzuca na dźwięk angielskiego.

Śmieję się razem z nimi. Tajlandia Europy, tańsza bo nie trzeba nawet im za to płacić.
  • Odpowiedz
@Widur: Jak byłem w UK to kilka razy od różnych arabów słyszałem, że Polki to najdurniejsze sz0ny. Ukrainki i Białorusinki, które znałem z dwóch prac, mówiły to samo. W sensie one jak Angielki, wiedziały że r0chanie z kolorowymi to fwb i przyjemność, a te robiły z tego milość życia. Zanim ktoś się z3sra, to były zapewne zwykłę szony najgorszego sortu. Jedną z nich widziałem, jak z dumą ogłaszała że jedzie do
  • Odpowiedz
@blackthorns: jest jeszcze druga grupa. Fajnopolki wychowane przez fajnopolaków, często wyborców tuska i po. Wiele z nich brzydzi się polakami, latają po świecie i dupczą kolorowych. Np. przyjaciółeczka laski typu fwb, którą peklowałem raz albo dwa razy, chwaliła się po jednym keksie urodzinami koleżanki. Dziecko beżowe, bo ojcem jest uchodźca ze Szwecji, którego już tam nie ma. p0lka pojechała jako wolontariuszka.

Z przykładów znanych na wykoie, to ta truszczynska.
  • Odpowiedz
Śmieję się razem z nimi. Tajlandia Europy, tańsza bo nie trzeba nawet im za to płacić.


@PfefferWerfer: w UK gadałem szczerze z szonami, które się nie kryły z tego, że r0chają się double p. na baletach i z bbc (jedna z Białorusinek to nawet peklowała co lepszych kandydatów na pracowników w Warehousie - brała ich do kibla na quickie, dwóch się nam chwaliło na fajeczce). Często drwiły z polek, że one
  • Odpowiedz