Wpis z mikrobloga

Myślałem, że na wywlekaniu kto to jest jaki w związku się skończy i wojna powoli ucichnie a dziś Klaudia w odwecie na wczorajszy live Bartka (nie widziałem go) wrzuciła story w którym opowiada o pracy Bartka (jako trenera personalnego) że:
- metamorfozy ściągnął z neta
- swoim podopiecznym zamiast wysyłać indywidualne plany treningów to robił wszystkim "kopiuj wklej"
- i potem żeby nie było wszystko tak samo to mu Klaudia zaczęła pomagać w pisaniu planów
- pokazała jakiegoś screena jako dowód (dla mnie to kiepski dowód)

cyrk trwa dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
@Krinod tak szczerze to ja im obojgu wierzę XD uważam, że historie obu stron są w większości prawdziwe, tylko właśnie Moto pomija swoje akcje w swoich opowieściach, a ona swoje
  • Odpowiedz
@Krinod: dla mnie dowód wystarczający. Jeśli Bartek wrzuca na relacje metamorfozy i posiłkuje się zdjęciami powielanymi w Internecie, to po prostu jest oszustwo. Nie sądzę za 15 stron internetowych zerżnęło do swoich celów jego metamorfozę, tylko odwrotnie ;-)
Kitty9 - @Krinod: dla mnie dowód wystarczający. Jeśli Bartek wrzuca na relacje metamo...

źródło: IMG_4317

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krinod: żenada te zachowania,coraz bliżej sięgają szamba i samych siebie robią niewiarygodnych co może odbić się na ich ,,profesji'' trenerów personalnych bo jak takim wierzyć ?
  • Odpowiedz
@Amikamamy: oni oboje są siebie warci. Ona będąc z toksykiem sama sie na to zdecydowała, a teraz oficjalnie wyszlo ze on toksyk, to postanowiła zaistnieć. A on zamiast zamilknąć i isc na terapię tylko bardziej się pogrąża.
  • Odpowiedz
@Kitty9 oszustwo i kradzież. Prawo własności intelektualnej. Czyjeś zdjęcia to czyjeś zdjęcia -
prawo autorskie. Autorzy mogą spokojnie pozwać Bartka za bezprawne użycie. I tak, wygrają. Fakt, pieniądze, ale zawsze coś :D
  • Odpowiedz