Wpis z mikrobloga

Potrzebujemy nowego kapitana, który zrobi przedstawienie niczym Napoleon. Stanie na konferencji, uniesie opaskę i powie, znalazłem opaskę kapitańską naszej reprezentacji przed salą do treningów baciaty, podeptaną przez latynosów. Podniosłem, wyczyściłem i z dumą założyłem na ramię. Jedyny sposób by zdjąć klątwę, która ciąży na naszej reprezentacji. #lewandowska #p0lka #lewandowski #reprezentacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • 2
@Kantarek @asap_ ostatnim charakternym (że zdolnościami przywódczymi) gościem w kadrze był chyba Glik. Szczesny to chyba bardziej smieszkuje, Grosik to samo. Ponoć Salomon ma predyspozycje ale nie spodziewam się by odgrywał w tej kadrze pierwszoplanową rolę
  • Odpowiedz
  • 0
@RKN_: Potrzebny jest jakiś małolat, 16/17 lat, prawdziwy #!$%@?. Żeby tylko takiego można móc wyhodować, odważny i jeszcze jakby co nieco potrafił to w ogóle. Taki Gavi z Barcelony. Musiałby mieć gadane a nie jak te nasze piździki co się odezwać nie potrafią.
  • Odpowiedz
  • 1
@asap_ mi się wydaje że teraz w tych wszystkich szkółkach takich potencjalnych "#!$%@?" szybko tlamszą w akademiach i ciężko o takiego który w dodatku dobrze by grał. Bardziej by się właśnie przydał odpowiednik Hajty czy Świerczewskiego którzy właśnie nawrzeszczą na kolegów czy przeciwnika i nie kladą się jak panienki po byle szturchnięciu
  • Odpowiedz