Wpis z mikrobloga

Wąs #!$%@?ący ale robotę zrobił dobrą


@bluzgajacy: po wszystkim chłop zaliczy golenie + fryzjera i nikt go nie pozna na ulicy, przemyślane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bluzgajacy @dziedzicpruski @ebson

No właśnie, czytałem, że chłop jak sie dwa miesiące szykował z Romkiem do wystąpienia publicznego, to w tym czasie zapuścił brodę i wąsa. Jak cała afera przycichnie to zmieni fryz, zgoli wąs i chłop będzie mógł normalnie zrobić zakupy w sklepie bez ryzyka, że zaraz go ktoś rozpozna
  • Odpowiedz
@KarolaG17: Matecki pisał że normalnie nie nosił wąsa i brody. Jak dla mnie to rozsądna decyzja jak tematy ucichną trochę i wejdą w tok sądowy to sobie to zgoli i będzie miał trochę więcej spokoju na ulicy. Teraz go każdy zainteresowany kojarzy, a jak zetnie to incognito
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: @Camaxtle nazwisko i imię też zmieni? xD zastanawiam się jakie typ ma zabezpieczenie na przyszłość, bo kto taką łajzę, która kilka lat siedzi w firmie i wszystkich nagrywa zatrudni? Nikt poważny.
Jak dla mnie gościu nic nie wygrał, a tylko stracił.
  • Odpowiedz
@Zenek_: tia, zmieniaj sobie nazwisko, przerabiaj wszystkie papiery i rób sztuczne doświadczenie w tak hermetycznym zawodzie jak prawnicy xd gościu lepiej by zrobił, gdyby zapuścił się na drwala a nie robił sobie #!$%@? wąsika. Wtedy, po zgoleniu byłaby szansa, że nikt go nie pozna. Przez ten swój wąs, nawet jak go zgoli to go ludzie zapamiętają, bo aż takiej metamorfozy to nie przejdzie.
  • Odpowiedz