Wpis z mikrobloga

List pożegnalny od @wieszjo
Drodzy Użytkownicy Taga FameMMa,

Piszę te słowa z ciężkim sercem, pełnym nostalgii i smutku. Od dłuższego czasu tag FameMMa był dla mnie nie tylko miejscem, gdzie mogłem śledzić wydarzenia ze świata MMA, ale przede wszystkim przestrzenią, gdzie nawiązałem wiele wartościowych znajomości i doświadczyłem wspólnych emocji. Stał się ważną częścią mojego życia, której poświęcałem dużo czasu i energii.

Niestety, los bywa kapryśny. Ostatni ban na Wykopie mocno pokomplikował moje życie. Zostałem wyrzucony z miejsca, które stało się moim internetowym domem, i teraz czuję się zagubiony, niepewny co do dalszych kroków. To tak, jakby ktoś wyrwał kawałek mojego serca.

Chciałem Wam podziękować za wszystkie wspólne chwile, za wsparcie, za dyskusje – zarówno te poważne, jak i te bardziej humorystyczne. To były niezapomniane momenty, które na zawsze zostaną w mojej pamięci.

Nie wiem, co przyniesie przyszłość. Może znajdę nowe miejsce, gdzie będę mógł realizować swoją pasję, a może wrócę tutaj pod innym nickiem. Czas pokaże.

Trzymajcie się mocno i pamiętajcie, że każda końcówka jest jednocześnie nowym początkiem.

Z wyrazami szacunku,

Wasz król tagu,

Wieszjo
#famemma
Epiktetlol - List pożegnalny od @wieszjo 
Drodzy Użytkownicy Taga FameMMa,

Piszę te ...

źródło: c9c9a3dacf1c3ff963d48238971399341c1e5263d3a4b3dba1ee821784b9d470

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz