Wpis z mikrobloga

@Pasterz30 XDDD przegryw to ty jesteś. Korzystałem z życia, zajebiście się bawiłem i w #!$%@? przeżyłem, teraz jestem normalnym człowiekiem.

To że ty miałeś i masz #!$%@? życie, nie znaczy że każdy z nas tez
  • Odpowiedz
@cichooo #!$%@? sie i korzystanie z zycia XDD Nedzne masz te standardy. No ale wazne ze Tobie sie podoba tylko potem nie placzcie na tagu ze Was zadna nie chce albo macie problemy z uzywkami czy depresja xDD
  • Odpowiedz
@Pasterz30 w życiu się na tym tagu nie udzieliłem, to ty masz problemy ze sobą chłopie.

W przeciwieństwie do ciebie mam zajebiste życie, z którego jestem zadowolony. Ty za to prujesz się jak mała #!$%@? w internecie, że ktoś robił coś, co założę się sam chciałeś robić jak dorastałes, ale po prostu każdy miał cię w #!$%@?, bo jesteś smutnym #!$%@?.

Zapraszam #!$%@?ć
  • Odpowiedz
Nedzne masz te standardy.


@Pasterz30
nędzne standardy to jest poczucie wyższości bo sie żyje inaczej.

Ja uprawiam sport od 15 lat ciagiem, też tak robisz? To znaczy, że jestem lepszy? Otóż nie dla mnie.
To ułuda, nie karm sie nią.
  • Odpowiedz
#!$%@? sie i korzystanie z zycia XDD Nedzne masz te standardy. No ale wazne ze Tobie sie podoba tylko potem nie placzcie na tagu ze Was zadna nie chce


@Pasterz30: ?? Przeciez chlanie na miescie to najlepszy sposob na poznanie kogos
  • Odpowiedz