Wpis z mikrobloga

@programista_wykopek: Ej ty jesteś taki nieogarnięty czy tylko udajesz? W jednym zdaniu powiedziałeś, że masz w dupie badania i że wolisz opinie specjalistów. Zastanów się nad tym zalewaniem pały, bo może to już pierwsze objawy encefalopatii xD Nie chce mi się przerzucać argumentami, bo nie masz żadnej woli do dyskusji, ale mam jedno pytanie. Jak odniesiesz się do stosowania medycznej marihuany? Albo jeszcze lepiej, do stosowania chociażby wspomnianego MDMA w psychiatrii?
  • Odpowiedz
@programista_wykopek:
gdzie jest ten dowód? bo go nie widzę
to, że możesz się zachlać do upadłego? kupując dowolną ilość alkoholu, to jest dowód?
bo jakieś koncerny zbijają na tym kokosy, palenie tytoniu też zdrowe, bo przecież można kupić papierosy.
czy może to, że możesz iść zkacowany do roboty ma być dowodem?

ludzie ci pokazują dane to zaprzeczasz, bo ci się nie pasją o dziwo do narracji twojego ego.
narkotyki - ble,
  • Odpowiedz
@jamtojest2: Ja właśnie nie mogę uwierzyć, że to jest w 100% na poważnie. Nie rozumiem np. argumentu, że największymi wrogami alko są osoby, które miały w rodzinie alkoholików. To nawet może być prawda, ale co to zmienia? Obstawiam, że największymi wrogami fentanylu są rodzice dzieci, które go przypadkowo przedawkowały. Dosyć oczywiste. Społecznie może nawet lepiej, że demonizuje się narkotyki, zwłaszcza te uzależniające fizycznie. Ale całe sedno jest w tym, że alkohol
  • Odpowiedz
że masz w dupie badania i że wolisz opinie specjalistów.


@kapitan_spaulding: kolejny dowód na to jak narko ryje czerp. A co ma jedno do drugiego specjalisto od encefalopatii? xD ja wiem że blanty obniżają iq ale są jakieś granice a wychodzi na to że za głupi jesteś by zrozumieć prosty tekst, sorry. Znajdzie sobie kogoś na swoim poziomie, np innego ćpunka i pamiętaj moredczko #narkotykizawszespoko

czujesz się lepszy moralnie waląc wódę
  • Odpowiedz
@jamtojest2: ile ty masz latek obłąkany cpunku. Przestań mnie wyzywać bo ci mefedron obrażam schizolu xD jakie fakty jak nie potrafisz prostych zależności przyjać do wiadomości. Normalizujesz ćpanie i takie pisanie zachęca. Jesteś hipokryta. A ja oficjalnie namawiam, mordy jeśli macie 18+ pijcie alko fajne melanże i znajomości monżna nawiązać przez długie lata. A tych co ćpają nieważne co. klej, nitro blanty mdma walić prądem. Toksyczne środowisko ludzi fałszywych i zrobią
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: i cyk kolejny co mu sie styki palą wiec trzeba wyzywwać. ja was znam ćpunki i z wami trzeba jechać do spodu. Nie ma bardziej ochydnego towarzystwa niż ćpuny. Nawet po infu widać że ci najgorsi fałszywi lubią sobie przywalić. Powtarzam, znam wasze środowisko i na samą myśl bierze mnie obrzydzenie
  • Odpowiedz
prosze bardzo kasztany:

Istnieją natomiast dobrej jakości badania, które wykazały, iż joint z marihuaną u osób podatnych na wystąpienie psychozy może być jej wyzwalaczem. Ryzyko rośnie z każdym następnym. Co istotne, grupa osób z predyspozycjami do epizodów psychotycznych jest zdecydowanie większa niż ta, w która doświadczyła przynajmniej jednego, co oznacza, że niektóre osoby z psychozą po zażyciu kannabinoidów mogły nigdy jej nie ulec, gdyby nie zapaliły owego jointa czy jointów.

Zażywanie substancji
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: bycie głupim do encefalopatii? No coś tam może mieć. W ogóle przyczepiłeś się wbitej szpileczki, ale kompletnie nie odniosłeś do merytoryki. Nie pierwszy raz zresztą. Powoływałeś się wcześniej na psychiatrów. Czekam na opinię na temat użycia MDMA czy psylocybiny przez psychiatrów. Wiem, że nie w Polsce, ale chyba nie traktujemy naszego kraju jako jakiejś kolebki współczesnej psychiatrii ;) Do wyzywania od ćpunów nawet się nie odnoszę, bo nic o mnie
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Rakiczan: Dokładnie tak jest, nie raz próbowano mi wymówić w tym kraju alkoholików na imprezach, że to ze mną wręcz jest coś nie tak, bo nie pije, spotykałem się z tym nagminnie, to nie oni mają problem, tylko ja, bo odstaję od normy alkoholików. I te ich próby wepchnięcia do tego samego bagienka w którym tkwią po uszy.
"ze mną się napijesz"
"no tylko jednego"
"wypiłbyś dla towarzystwa"
"jak stawiam to
  • Odpowiedz
I zapewniam, że jeśli nie walisz codziennie, to prędzej wstaniesz na drugi dzień bez konsekwencji po gramie mefedronu niż po litrze wódki.


@jamtojest2: No oczywiście, tak samo ja moge powiedzieć że prędzej w staniesz na 2 dzień po jednym piwie niż po piątce mefka (bo zresztą nawet nie pójdziesz spać) xd Tylko co to wnosi do dyskusji?

Pięknie brzmisz z teoriami, że walenie na sportowo w nosek umiarkowanych ilości w rozsądnych
  • Odpowiedz