Wpis z mikrobloga

Szanowny Pan Premier Donald Tusk to musi mieć ubaw, patrzac jak te złodziejskie pisowskie gnidy w panice wiją się niczym żmije, nie wiedząc kiedy dosięgnie ich germańska ręka sprawiedliwości.

Mam nadzieję, że procesy pisowskiej zorganizowanej grupy przestępczej będą transmitowane na żywo, abyśmy mogli z popcornem w ręku obserwować te przerażone zachlane ryje rosyjskich agentów z PiS w ich ostatnich chwilach przed wsadzeniem do ciupy.
Tak nam dopomóż buk! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #sejm #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka
wortor - Szanowny Pan Premier Donald Tusk to musi mieć ubaw, patrzac jak te złodziejs...

źródło: IMG_3776

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@wortor: bawi mnie to #@&$@# symetrystów. Ktoś zapomniał, że Kamiński i Wąsik nie siedzą tylko dlatego, bo nie mamy prezydenta tylko pisowskiego podnóżka.
  • Odpowiedz
  • 26
@piratestorm: chciałbyś prawiczku. Wasz czas minął, teraz jedyne co zostało to wywietrzyć smród po waszych bandyckich rządach i powsadzać was do pudła :*
  • Odpowiedz
@piratestorm pisowcy nie oskarżyli o nic Tuska bo nic na niego nie mają, a żadna pisowska komisja nie zakończyła się postawieniem kogokolwiek przed sądem bo partia karakana skupiona była na #!$%@? państwowej kasy bo są gównianymi midasami - co niestety wielokrotnie udowodnili, i przez co sami obecnie trzęsą dupami ze strachu na komisjach. A ty się nie przejmuj prawiczkowy prawaczku, bo zawsze możesz potrzymać mame za rękę i bedzie ci raźniej ;)
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że procesy pisowskiej zorganizowanej grupy przestępczej będą transmitowane na żywo,


@wortor: Ja to liczę na patostreamy z pierdla.
  • Odpowiedz
@wortor mam takie marzenie że nawet nie Zbyszek Z tylko jeden z jego lizodupow, np ten Romanowski, dostanie parę latek i pójdzie siedzieć. Już i tak pisowscy nie są tacy wyszczekani po tym jak panów Mariuszka i Macieja wywieźli z pałacu prezydenckiego do aresztu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
@piratestorm już się zmieniło, ale przygłupy prawackie będą powtarzać konfiarski spin dla idiotów, że nic się nie zmieni dopóki konfa dzięki głosom idiotów nie będzie mogła kraść jak solidarna polska
  • Odpowiedz