Wpis z mikrobloga

  • 0
@Thorrand: to dobrze, że jest tam babka, która coś ogarnia, bo od naczelnej pary tego kanału nie można niczego oczekiwać.

Choć to tylko 10minut? Już po tym materiale Mazurek wypuścił dwa razy dłuższy material o krzyżach w urzędach. Widać co jest ważniejsze.
  • Odpowiedz
Już po tym materiale Mazurek wypuścił dwa razy dłuższy material o krzyzach w urzędach.


@matti-nn:

No i co z tego? Temat jest nośny, to i Mazurek o tym nagrywa... zwłaszcza, że Mazurek jest katolikiem ¯\(ツ)/¯
Jeśli Cię ten temat nie interesuje, to nie musisz oglądać. Ja na przykład nie widziałem tego komentarza.
  • Odpowiedz
  • 1
@Thorrand: Tylko zauważam duże dysproporcje w poruszanych tematach. Ten kanał miał odzwierciedlać to czym aktualnie żyją Polacy, nie interesuje mnie osobisty światopogląd Pana Mazurka.

Zresztą odkąd Stanowski przyznał, że kierują się głównie wyswietleniami to przestałem śledzić ten kanał.
  • Odpowiedz
Tylko zauważam duże dysproporcje w poruszanych tematach. Ten kanał miał odzwierciedlać to czym aktualnie żyją Polacy, nie interesuje mnie osobisty światopogląd Pana Mazurka.


@matti-nn:

No jednak Cię to interesuje, skoro o tym piszesz. No i nie wydaję mi się, żeby ktokolwiek normalny żył aferą z funduszem sprawiedliwości, bo pierwsze wały jakie tam robiła ekipa Ziobro to rok... 2018-2019 :)

I właściwie nic nowego nie wydarzyło się od tego czasu.

Zresztą odkąd
  • Odpowiedz
  • 1
@Thorrand: interesuje mnie fakt, że kanał o takich zasięgach jest kanałem stronniczym wbrew swoim zapowiedziom. Nie przeszkadza mi to już go nie oglądać.
  • Odpowiedz
interesuje mnie fakt, że kanał o takich zasięgach jest kanałem stronniczym wbrew swoim zapowiedziom. Nie przeszkadza mi to już go nie oglądać.


@matti-nn:

Moim zdaniem jest obiektywna :) Z Twojego wpisu wynika, że obiektywna by była, gdyby spamowali 24/7 tematem z aferą znaną od 6 lat... jak propagandyści / oszołomy na wykopie :)

Ale hej...

Może źle Cię oceniam. Mógłbyś wskazać mi jakieś obiektywne źródło informacji? TV, kanał na YT albo
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorrand: Moim zarzutem nie jest sam brak obiektywizmu, tylko kreowanie się na obiektywnych. Kiedy była afera migracyjna chociażby - tez cisza na ten temat. Natomiast na kwestie drugo lub trzecio rzędne reagują odrazu.
Pozatym tak stronnicze prowadzenie debat to widziałem chyba tylko w TVPiS, nigdzie indziej.
  • Odpowiedz
@matti-nn:

Pozatym tak stronnicze prowadzenie debat to widziałem chyba tylko w TVPiS, nigdzie indziej.


Stronnicze? :D A które debaty były źle poprowadzone? Podaj jakiś przykład.

No i czy mógłbyś odpowiedzieć mi na to pytanie?:

Mógłbyś wskazać mi jakieś obiektywne źródło informacji? TV, kanał na YT albo gazetę, portal internetowy?
  • Odpowiedz
  • 1
@Thorrand: debaty wyborcze przedewszystkim, gdzie nie trudno było zgadnąć po czyjej stronie jest Stanowski. Zabierający zresztą głos w każdym z poruszanych tematów tak jakby sam kandydował. Polecam raz jeszcze obejrzeć. Wszelkie debaty prowadzone są w podobny sposób. Najlepszym przykładem jest ta z ekologami. Zakrzyczeni, gdzie nie dano im dojść do głosu, a potem Stano podsumował, że zaprosił ich tylko dla wyświetleń.
Odpowiadając na drugie pytanie: każdy kanał informacyjny jaki kiedykolwiek oglądałem
  • Odpowiedz
@matti-nn:

Nie oglądałem wszystkich debat wyborczych. Cóż. Pewnie Stano komentował, gdy ktoś gadał jakieś głupoty ¯\(ツ)/¯ Czy powinien to robić? Nie wiem. Jego kanał więc jego sprawa.
Pewnie gdyby miał być turbo-profesjonalny, to powinien te bzdury wysłuchać od A do Z bez marszczenia brwi :)
Lub to, co on sam uznaje za głupoty.

Najlepszym przykładem jest ta z ekologami. Zakrzyczeni, gdzie nie dano im dojść do głosu, a potem Stano podsumował,
  • Odpowiedz
  • 0
Stanowski mówił, że kiepsko wyszło, bo widzowie mieli takie oczekiwania, żeby ZAORAĆ ZNISZCZYĆ szurów


@Thorrand: i to jest clue kanału zero. On jest robiony pod słupki, mniej więcej tak samo jak Pudelek.

Co do formatu: Jeśli jest to rozmowa 1na1 to dziennikarz wręcz powinien tworzyć przeciwwagę wg mnie. Choc tu też taki Mazurek rozmawia zuuupelnie inaczej w zależności czy zna dana osobę prywatnie czy nie. ()

Więc
  • Odpowiedz
i to jest clue kanału zero. On jest robiony pod słupki

@matti-nn:

Z drugiej strony... to wszystko jest robione pod słupki. Nie tylko pudelek xd Filmy, książki, opowiadania, reportaże. Wszystko MA SIĘ KLIKAĆ.

To zabawne. Zobacz. Jesteśmy na wykopie... i z kanałem zero jest jak z tym wykopem xD Po lewej stronie masz dodaną taką zakładkę, i jest tam... CIEKWOSTKI... INFORMACJE, SPORT, MOTORYZACJA... TECHNOLOGIA, GOSPODARKA I PODRÓŻE :D

Tak jakby to
  • Odpowiedz
@spiewana-pilka-nozna: Otóż nie do końca, bo promowali to trochę inaczej, jako niezależną telewizję internetową, która miała być także platformą do wyrażania opinii ludzi z różnych środowisk, a jak przyszło co do czego to prime time na starcie kanału dajemy pisiorom, a głos ludzi z różnych środowisk jest zagłuszany przez prowadzących ;)
  • Odpowiedz