Wpis z mikrobloga

A wyobraźcie sobie że trzeba butelki opróżniać zbierac i oddawać niepogniecione za śmieszną kaucje 0.25

Puszki też, je kocham najbardziej(zawsze się zastanawiam jak energetyk może kosztować 50centow w tym kaucja)

Dodam że jeśli jesteś piwoszem i pijesz parę puszek dziennie, aromat po tygodniu jest bezcenny

Ale do Niemiec brakuje nam trochę mniejszej ilości słomy w butach

#polityka #uniaeuropejska #heheszki

Jesteś za wprowadzeniem oddawania butelek puszek z powrotem do marketu?

  • Tak 75.6% (31)
  • Bardzo chętnie 19.5% (8)
  • Oczywiście 4.9% (2)

Oddanych głosów: 41

  • 8
  • Odpowiedz
@Bih88: mieszkałem w Holandii w poprzednie lato i to jest super rozwiązanie, możesz potem takie bony za butelki i puszki wykorzystać w zakupach w danym markecie, a z tego co czytałem to każdy sklep w Holandii musi mieć butelkomaty.

A u nas tylko parę Kauflandów, parę Carrefour'ów na Śląsku (tutaj tylko z danej sieci w dodatku możesz oddać je), i tam kilkanaście Żab w Polsce w Poznaniu, Wawie, Bydgoszczy i parę
  • Odpowiedz
Dodam że jeśli jesteś piwoszem i pijesz parę puszek dziennie, aromat po tygodniu jest bezcenny


@Bih88: W dupie byles i gowno widziales.

Wiesz ze puszki mozna plukac? Nikt tego nie sprawdza.

na kazdej delegacji jak jestem to na koniec oddaje puszki. Moj rekord to 100+ z jednej delegacji. Niecale 30 ojro wpadlo.

Ale wracajac do ankiety:
Jak kilka lat temu pisalem ze w pl sie to nie sprawdzi to zostalem wysmiany.
  • Odpowiedz
@Bih88: Nie jesteś piwoszem, a niestety alkusem, pijąc kilka puszek dziennie (no chyba, że są w ogromnej większości 0% to zwracam honor)
  • Odpowiedz