Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #wynajem mirki bo ja słaby w życie i potrzebuje żeby mi ktoś doświadczony dorosły wytłumaczył. Chcielibyśmy wreszcie z narzeczoną wyprowadzić się do wspólnego mieszkania, jako, że nie chcemy brać kredytu szukamy czegoś na wynajem. W każdej ofercie którą znajdziemy na Otodom jest opłata biura nieruchomości w jakichś niebotycznych kwotach rzędu 2-3 tys złoty. Powiedzcie mi co w chodzi w zakres usług takiego biura? Za te 3 tys będą to mieszkanie sprzątać raz w miesiącu czy raz w tygodniu? Jest w tej ofercie wyrzucaniu śmieci czy tą opcje trzeba dokupić? Jak z praniem? Czy ci agenci to są doświadczeni dorośli? Nie chciałbym żeby mi koszulę służbowe zafarbowały więc nie wiem czy można im ufać w aspekcie prania? Czy oni kupują detergenty i rzeczy potrzebne do sprzątania/prania? Czy jest opcja dopłacić np 1000 zł i Pan agent robi zakupy do domu?I rozumiem, że taka usługa jest na cały okres trwania umowy najmu? No bo chyba nie płacę mu za to, że wstawił ogłoszenie z opisem w którym jest błąd ortograficzny, prawda?
  • 9
  • Odpowiedz
Jesteście jacyś nienormalni? Za głupie pomysły z karmieniem landlordowego wrzoda należy się #!$%@? w dupę.


@PfefferWerfer: Pomijając że to troll wątek, no to tak, przecież można było odziedziczyć i mieszkać w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elltermare:

Za te 3 tys będą to mieszkanie sprzątać raz w miesiącu czy raz w tygodniu?


Tak. Po więcej szczegółów prosimy dzownić do działu sprzedaży DOM Developer.
  • Odpowiedz