Wpis z mikrobloga

Siemka Mireczki, szukam fajnej miejscówki na zaręczyny w #krakow Jestem załamany gdyż wszystkie znaki na niebie nie chcą by się to udało w kwietniu odwołali nam koncert w danym terminie, zapłaciłem za lot balonem dzień wcześniej w waszej okolicy i patrzę po pogodzie to ma padać… Więc zgłaszam się do was byście mi pomogli.. szukam miejsca gdzie nie będzie jakoś dużo ludzi, by dziewczyna się nie speszyła, jakieś urokliwe miejsce. Zastanawiam się nad awionetką, ale nie wiem czy to wyjdzie też przez pogodę, albo wynajęcie barki dla dwóch osób.. powoli kończą mi się pomysły… (,) #rozowepaski #niebieskiepaski #zareczyny #krakow #krakowskienightdrive
  • 10
  • Odpowiedz
@ArTeM6322: powiedz coś o swojej kobiecie, to będzie łatwiej podpowiedzieć. Jak ma/macie jakieś hobby, to może coś z tym związanego? Jest hipsterką, która przejechała na stopa USA od wybrzeża do wybrzeża, czy korpo suką lubiącą jak jest na bogato?

Ale to musi być coś związanego z Krakowem lub jesteście jakoś związani z tym miastem, czy będziecie na wycieczce i dlatego tutaj? Myślę, że sam balon, czy lot (jeśli tego nie robiliście
  • Odpowiedz
  • 0
@Kolarzino pisze do was dlatego, że wyjazd mamy w środę do Krakowa i wtedy mial być ten lot balonem a dzień później koncert i to wszystko chciałem zgrać pod zaręczyny.
  • Odpowiedz