Wpis z mikrobloga

Miłego noszenia wszystkim ubrań przepoconych przez Monikę Kociołek, Friza oraz innych influencerów i te wszystkie laski robiące sobie zdjęcia ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pewien poziom żenady właśnie przekroczył następne granice, według Friza wypożyczanie ubrań na odcinek, zdjęcia, teledysk ze sklepów to jest reklama dla tych sklepów bo genzie nosi te ciuchy XDDDDDDD #friz #modameska #modadamska #streetwear #famemma
Cztero0404 - Miłego noszenia wszystkim ubrań przepoconych przez Monikę Kociołek, Friz...
  • 5
  • Odpowiedz
@Cztero0404:
Brać ubranie, wykorzystać na odcinku i od razu oddawać w sklepie jest słabe.

Oni mają takie zasięgi, że mogą zrobić deal.

Wielu aktorów, wokalistów jak idzie na jakiś event to wypożycza ubrania i oznaczają na insta markę, jakiś barter czy coś innego.
  • Odpowiedz
Wielu aktorów, wokalistów jak idzie na jakiś event to wypożycza ubrania i oznaczają na insta markę, jakiś barter czy coś innego.


@Madziol127: genzie "oznacza" zawsze sklepy na odcinkach, mówią w tym i tym sklepiej kupujemy to i to a czesto spedzaja tam, X wiecej czasu, pokazujac i porównujac rzeczy. Co jest forma barteru/rekamy.
  • Odpowiedz
  • 0
pracowałem w sklepie odzieżowym jakiś czas, w telewizji robią dokładnie to samo, szczególnie w tych śmiesnzych paradokumentach pokroju Szkoła


@chlopak_twojej_matki: Dla mnie ci ludzie i mam tu na myśli też na przykład dziewczynę siedzącą na widowni która to propsuje zachowują się jak kilku lub nawet może kilkanaście lat temu te laski głównie które chodziły do sklepów pokroju h&m nabierały masę ubrań robiły sobie w nich zdjęcia a później zostawiały burdel w
  • Odpowiedz