Wpis z mikrobloga

Motomirki, nie chcę jeździć na pamięć więc myślę nad zakupem jakiegoś uchwytu na telefon i intercomu.
Wolę kupić coś dobrego raz i porządnie tak żeby wystarczyło na kilka lat, więc obecne typy to:
quad lock z podkładką antywibracyjną (nie chce sobie aparatu w telefonie #!$%@?ć)
Cardo edge. Wydaje się przesadą, na promce jest 2x droższy od spirit HD, ale jeśli jest faktycznie tak dobry jak mówią to powinien dać radę na kilka sezonów.

Są jacyś posiadacze wyżej wymienionych sprzętów, który się podzielą doświadczeniami i wypowiedzą czy dopłata do nich względem ram mount od chińczyka czy też freeconnów ma sens?

#motocykle
  • 8
  • Odpowiedz
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie Mam jakieś tanie gówno na telefon i czwarty sezon daje radę, oraz dobrze ładuje telefon. Natomiast co do interkomu, to jeśli lubisz muzyczki posłuchać, to polecam Cardo z systemem JBL. Ja mam FreedConna, ale ja używam tylko do komunikacji i audiobooków.
  • Odpowiedz
Cardo edge. Wydaje się przesadą, na promce jest 2x droższy od spirit HD, ale jeśli jest faktycznie tak dobry jak mówią to powinien dać radę na kilka sezonów.


@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: to zależy czy potrzebujesz MESH czy nie. Jak tylko tel/gps to moim zdaniem nie warto. (mam Cardo :) )
  • Odpowiedz
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: jak już to nie Edge tylko Neo, bo różnica minimalna (w montażu - tańszy nie ma magnetycznego, i nie można ładować podczas jazdy). Na Allegro jest sprzedawca Louis co z Niemiec ściąga, parę tygodni temu otrzymałem Neo za niecałe 1k.
  • Odpowiedz
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: szukałem uchwytu antywibracyjnego z ładowarką indukcyjną, jedyne co znalazłem (a chciałem coś uniwersalnego, bez kupowania etui pod telefon) to spconnect, trochę trzeba dać ale kupujesz raz i masz do każdego motocykla, jak masz jakieś pytania pisz priv

na kabelku pewnie mogłem zaoszczędzić xD
oreze - @LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: szukałem uchwytu antywibracyjnego z ładowar...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz