Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1
Czy potwierdzasz, że kanał zero powiela pisowską propagandę i dzięki temu jest ten twój pluralizm?

Mam nadzieję, że wiesz na czym polega różnica pomiędzy pluralistycznym programem a pluralizmem uzyskanym dzięki dostępowi do różnych źródeł.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Łysy jak się pomyli to i tak prawdy nie napisze. "Zapomniał" o takim małym szczególe, że zarówno fakt jak i gazeta mają swoje playery i serwery video i tam idzie cały ruch, a republika tego nie ma i używają yt, który osadzają na swoich stronach.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz nie wiem co rozumiesz przez propagandę, na pewno u nich posmiejesz się z takich asów jak p. Adamowicz czego większe media unikają.
Programy robią w 2 strony co właśnie dla widza może być lepsza rozrywka niż odpalenie szkła kontaktowego gdzie od 20 lat się śmieją w tragicznym stylu z Kaczyńskiego.
Chodziło mi właśnie o pluralizm poprzez większą liczbę mediów gdzie nie sympatyzują z tuskami, gdyby nie było republiki to w
  • Odpowiedz
@badreligion66 jak wyjdziecie ze swojej bańki, w której wszędzie widzicie Szmateckich to zrozumiecie, że ludzie mogą mieć różne spojrzenia na rzeczywistość. Bez zrozumienia tej kwestii jesteście taka samą sekta platformerska jak sekta pisowska.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: 85% czasu antenowego TVP poświęcono politykom koalicji rządzącej. Nie dziwota, że wyborcy dzisiejszej opozycji szukają jakiejś alternatywy ¯\(ツ)/¯


@Horkheimer: jesli odwolujesz sie do statystyki Mazurka Kaczynskiego, to nikt nie kazal pisowcom przez wiele miesiecy bojkotowac TVP i nie przychodzic do programow mimo zaproszen
  • Odpowiedz
@Horkheimer

85% czasu antenowego TVP poświęcono politykom koalicji rządzącej. Nie dziwota, że wyborcy dzisiejszej opozycji szukają jakiejś alternatywy


Właśnie dlatego Mazurek jest pisowskim czopkiem. Bo podanie takiej informacji bez kontekstu jest manipulacją i propagandą.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Republika ma taką liczbę wyświetleń, bo wrzucają 40 filmików dziennie, a średnio każdy ma około 1k wyświetleń. Ile z tego to boty Mateckiego - nie wiem.
Fakt i Gazeta PL wrzucają po jednym - dwóch filmikach na dzień, a oglądalność filmików podobna. Z tym że to są gazety. Republika to telewizja, która remisuje z gazetami.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz tak, jak posłuchasz to zrozumiesz dlaczego. Padło hasło przedawnienie i w tym kontekście przywołali ostatnie głośne przypadki gdzie znani ludzie skorzystali z tego. Chodziło o Tomasza Lisa i panią Adamowicz
  • Odpowiedz
  • 1
@_7MD

@badreligion66: Łysy jak się pomyli to i tak prawdy nie napisze. "Zapomniał" o takim małym szczególe, że zarówno fakt jak i gazeta mają swoje playery i serwery video i tam idzie cały ruch, a republika tego nie ma i używają yt, który osadzają na swoich stronach.


Do tego jest wiele innych kanałów, które duże robi wyświetlenia np. kanał sekielskigo, super expressu, zetki czy onetu. Ten odpad jak zwykle
  • Odpowiedz