Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1
Czy potwierdzasz, że kanał zero powiela pisowską propagandę i dzięki temu jest ten twój pluralizm?

Mam nadzieję, że wiesz na czym polega różnica pomiędzy pluralistycznym programem a pluralizmem uzyskanym dzięki dostępowi do różnych źródeł.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Łysy jak się pomyli to i tak prawdy nie napisze. "Zapomniał" o takim małym szczególe, że zarówno fakt jak i gazeta mają swoje playery i serwery video i tam idzie cały ruch, a republika tego nie ma i używają yt, który osadzają na swoich stronach.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz nie wiem co rozumiesz przez propagandę, na pewno u nich posmiejesz się z takich asów jak p. Adamowicz czego większe media unikają.
Programy robią w 2 strony co właśnie dla widza może być lepsza rozrywka niż odpalenie szkła kontaktowego gdzie od 20 lat się śmieją w tragicznym stylu z Kaczyńskiego.
Chodziło mi właśnie o pluralizm poprzez większą liczbę mediów gdzie nie sympatyzują z tuskami, gdyby nie było republiki to w tej
  • Odpowiedz
@badreligion66 jak wyjdziecie ze swojej bańki, w której wszędzie widzicie Szmateckich to zrozumiecie, że ludzie mogą mieć różne spojrzenia na rzeczywistość. Bez zrozumienia tej kwestii jesteście taka samą sekta platformerska jak sekta pisowska.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: 85% czasu antenowego TVP poświęcono politykom koalicji rządzącej. Nie dziwota, że wyborcy dzisiejszej opozycji szukają jakiejś alternatywy ¯\(ツ)/¯


@Horkheimer: jesli odwolujesz sie do statystyki Mazurka Kaczynskiego, to nikt nie kazal pisowcom przez wiele miesiecy bojkotowac TVP i nie przychodzic do programow mimo zaproszen
  • Odpowiedz
@Horkheimer

85% czasu antenowego TVP poświęcono politykom koalicji rządzącej. Nie dziwota, że wyborcy dzisiejszej opozycji szukają jakiejś alternatywy


Właśnie dlatego Mazurek jest pisowskim czopkiem. Bo podanie takiej informacji bez kontekstu jest manipulacją i propagandą.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Republika ma taką liczbę wyświetleń, bo wrzucają 40 filmików dziennie, a średnio każdy ma około 1k wyświetleń. Ile z tego to boty Mateckiego - nie wiem.
Fakt i Gazeta PL wrzucają po jednym - dwóch filmikach na dzień, a oglądalność filmików podobna. Z tym że to są gazety. Republika to telewizja, która remisuje z gazetami.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz tak, jak posłuchasz to zrozumiesz dlaczego. Padło hasło przedawnienie i w tym kontekście przywołali ostatnie głośne przypadki gdzie znani ludzie skorzystali z tego. Chodziło o Tomasza Lisa i panią Adamowicz
  • Odpowiedz
  • 1
@_7MD

@badreligion66: Łysy jak się pomyli to i tak prawdy nie napisze. "Zapomniał" o takim małym szczególe, że zarówno fakt jak i gazeta mają swoje playery i serwery video i tam idzie cały ruch, a republika tego nie ma i używają yt, który osadzają na swoich stronach.


Do tego jest wiele innych kanałów, które duże robi wyświetlenia np. kanał sekielskigo, super expressu, zetki czy onetu. Ten odpad jak zwykle kiedy otwiera
  • Odpowiedz