Wpis z mikrobloga

3 sezon farmy chyba oglądało mi się najlepiej ze wszystkich, obejrzałem sezon na raz.

Grand Tour ostatnie odcinki mimo poziomu widać że już towarzystwo w pewien sposób już przemęczone formatem, na farmie tego nie odczuwałem. Nic wieczne nie będzie i trio kiedyś się skończy. Ma być jeszcze ostatni Grand Tour, mam nadzieje że sezon farmy również.

#clarksonsfarm #farmaclarksona #amazon #primevideo #serialeonline #topgear #grandtour
janeknocny - 3 sezon farmy chyba oglądało mi się najlepiej ze wszystkich, obejrzałem ...

źródło: 8123953.3

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 7
@AltCtrlSpace: Topgear widziałem każdy odcinek, Grand Tour mimo że świetny to jakoś do perfekcji reżyserii BBC daleko, wyczuwasz jakoś takie żarty na siłę, pewnie to też kwestia wieku prowadzących. Później programy kulinarno-podróżnicze z James May - niezłe. Później Warsztat Hammonda również całkiem niezły i fatalny kolejny jego program The Great Escapists - tragedia, prymitywny strasznie program.

@Zara_wracam: Z całego trio najzabawniejszy fakt jest taki że do tematów rolniczych mi najdalej
  • Odpowiedz
  • 1
@The_Rainman: Jeżeli tak to świetnie, oby tylko gdzieś coś kontrowersyjnego się nie stało i amazon nie miał powodu do jego wycofania bo coś czuję że albo to albo jego koniec to jedyne powody zakończenia jego pracy. Po farmie widać że nadal ma do tego mnóstwo energii.
  • Odpowiedz