Wpis z mikrobloga

Spełniło się moje marzenie. Jestem w gronie najszczęśliwszych kibiców w Polsce.
Jagiellonia Białystok zdobyła wymarzone, wiekopomne MIstrzostwo Polski w nasza kochanej #ekstraklasa.
Już wszystko puściło, wszystkie nerwy, napięcie całego ciała ustąpiło. Mamy to.
Zdobyliśmy szczyt i najważniejsze trofeum dla polskiego klubu. Osiągnęliśmy to o czym mało kto z Nas śmiał marzyć.
Ofensywny styl gry się obronił. Jagiellończycy pokazali, że da się grać piękną piłkę jednocześnie, uzyskując zadowalające wyniki.
Jestem dumny i niezmiernie wdzięczny autorowi tego projektu, trenerowi Adrianowi Siemieńcowi, którzy wskoczył na szczyt niezwykle szybko.
Nie można także zapomnieć o prezesie Pertkiewiczu, którzy spinał wszystko razem. A dyrektor Masłowski jest najlepszym dyrektorem w Polsce z niesamowitą skutecznością transferową i ciekawym okiem do zawodników za rozsądne pieniądze. Dziękuje zawodnikom za walkę, wytrwałość, wiarę, za. bezczelne i uparte trzymanie się stylu i taktyki.
Na podziękowanie każdemu zawodnikowi przyjdzie czas. Kilku z nich staje się w tym momencie legendami Jagiellonii.
Także z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszyskich kibiców Legii, Lecha, Rakowa, Pogoni, Śląska również :)
Przesyłam uściski dla niedowiarków, hejterów, krytyków. Wypije za Was wszystkich, bo co mi zostało. W następnym sezonie Jagiellonia zdobędzie nowy synonim u komentatorów, a konkretnie „MIstrz Polski”. Pan Wojtek Jagoda nie oprze się pokusie i będzie nadmiernie używał tego określenia. Dziękuję Panu Wojtkowi Hadajowi za gratulacje i przyznanie, że klątwa poszła w niepamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

fot. zdjęcie autorskie

#mecz #jagiellonia #oswiadczeniezdupy
lepaq - Spełniło się moje marzenie. Jestem w gronie najszczęśliwszych kibiców w Polsc...

źródło: 20240526_002740

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz