Wpis z mikrobloga

Shepard @Pasterz30 Jak tam ruskie natarcie na Charków? Beka z panikarzy na tagu trzy tygodnie temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś powie że jestem niepoprawnym optymistą jeśli chodzi o ruską letnią ofensywę, a ja osobiście uważam że jestem realistą i nie wierzę w żadne spektakularne manewry i duże operacje zmechu po ponad dwóch latach wojny okopowej. W dobie obserwacji przez drony pola walki 24/7 standardowe natarcia formacji zmechanizowanych są samobójstwem i bez totalnej dominacji w powietrzu są wstanie działać tylko w zasięgu działania swoich wojsk walki elektronicznej. Niebezpiecznie było dwa miesiące tumu po wycofaniu się Ukraińców z Awdiejewki ale już i tam sytuacja nie wydaje się tak zła jak była. #ukraina
Konigstiger44 - Shepard @Pasterz30 Jak tam ruskie natarcie na Charków?  Beka z panika...

źródło: shepard

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Spojler22: No ruskim zaczyna mięknąć rura i stąd ostatnie przecieki o gotowości zawieszenia broni o którym przez ostatnie pół roku nawet nie chcieli słyszeć bo wiedzieli że to oni mają przewagę i inicjatywę, a pomoc dla Ukrainy była przedmiotem sporu w USA. Jednak odblokowanie pakietów pomocowych w Kongresie zmienia wszystko i Kreml boi się wrzucić kolejny bieg w machnie mobilizacyjnej. System mobilizacyjny to nie jest mechanizm bez ograniczeń, a jego katowanie
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: ale wiesz ze wlasnie wrzuciles zdjecie potwierdzajace to co napisalem? XD Zdjecie robione z centrum Wolczanska, ktore obecnie zajmuja RUS xDD i to haha dokladnie zajelo im tydzien, czyli tyle ile napisalem, i to bez jakiejs szczegolowej analizy tylko na wyczucie. Co do Charkowa nie napisalem kiedy sie to stanie, oczywiscie mam nadzieje ze nigdy i ze sie pomylilem - problem jest tylko taki, ze jak widzisz, rzadko sie myle
Pasterz30 - @Konigstiger44: ale wiesz ze wlasnie wrzuciles zdjecie potwierdzajace to ...

źródło: IMG_0140

Pobierz
  • Odpowiedz
@robertkk: obczaj sobie skad bylo to zdjecie robione OPa, nie bede Cie wyreczal, niech to bedzie dla Ciebie takie cwiczenie intelektualne. Mozesz sie pobawic w powaznego OSINTowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pasterz30: nie wiem skąd, pokazujesz mapę i twierdzisz że ruscy wołczańsk zajęli. Nie dziwię się, że mnie kiedyś zablokowałeś, jak prosta mapa sprawia ci problem
  • Odpowiedz
@robertkk: przeczytaj jeszcze raz, powoli, co odpisalem OPowi bo co post to sie kompromitujesz xDD Nie bez powodu musisz byc u mnie na czarno, najostrzejszym nożem w szufladzie to Ty nie jestes chyba. OP juz sie nie odzywa, widocznie zrozumial to co napisalem, wiec polecam generalnie nie pisac glupot bo nikt w sukurs nie przyjdzie
  • Odpowiedz
@Pasterz30: pisales ze dojda pod charkow a po trzech tygodniach sa 5 km od granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zblizenie sie w 1 punkcie nazywasz zajeciem centrum kiedy ledwo weszli do miasta
  • Odpowiedz