Wpis z mikrobloga

#ebike

Siema mirki, rozglądam się za swoim pierwszym ebike. Wcześniej dużo jeździłem fullem po bikeparkach a teraz planuje dodatkowo zacząć jeździć po trasach w górach ze znajomymi. Co myślicie o tym rowerze?

https://prorowery.pl/pl/p/Rower-elektryczny-MTB-ORBEA-RISE-H30/999113?cd=eyJpZF9pdGVtIjoxNTI3ODAwM30=&utm_source=dbay.pl&utm_medium=css&utm_campaign=ProductsCampagin&gad_source=1

Bateria 540wh mi nie przeszkadza bo zależy mi głównie na wadze (chcę nadal czasem jeździć po bikeparkach). Ma ktoś doświadczenia z tą marką oraz Shimano ep8?
  • 6
  • Odpowiedz
@Krzemiec: co prawda mam na sramie i silnik Yamahy, ale powiem Ci tyle, jak Cię stać to bierz. Ebike daje naprawdę uśmiech na mordzie.

Mój ma 630Wh, ale kupiłem używkę z wypożyczalni i odblokowany na luzie da radę z 80km trasę zrobić nie doprowadzając go do rozładowania poniżej 20%. Więcej po lesie i tak nie trzeba, bo mało kto tyle robi, to nie szosa, a km w terenie liczą się
  • Odpowiedz
  • 0
@KrzaczekPl wynajmowałem kilka razy elektryka i wiem jakie to zarąbiste. Zwykły full to jest 10 minut pchania pod górę i 3 minuty zjazdu. Elektryk to frajda nawet na podjazdach
  • Odpowiedz