Wpis z mikrobloga

@Szufelka: on nie jest tak zdegenerowany jak załęcki czy labryga
fakt że nie uderzył natana świadczy o nim, że nie jest typowym patolem jak deniski którzy dają się prowokować jak małe dzieci i rzucają krzesłami
  • Odpowiedz
  • 17
@RasowyKundel @samovich akurat mój post nie był jakiś prześmiewczy tylko takie luźne przemyślenie. Np jakbyś do takiego boxdela zadzwonił to najpierw by nagrał story jak Ci pomaga a na drugi dzień nagrał film o tym jaki jesteś nieporadny życiowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bizzi0801: a fakt że działa w zorganizowanej grupie przestępczej? Poza tym takie denisy to jest najniższy sort plemienia ulicy, ci co serio coś znaczą nie muszą się napinać jak plandeki na żuku bo im jakiś dzieciak powiedział że walą konia xD
  • Odpowiedz
  • 0
@RasowyKundel wiem jestem przyzwyczajony do wykopowego humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°) poprostu czasami wylewam jakieś przemyślanie czy są jeszcze jakieś osoby które myślą podobnie czy to tylko ja jestem #!$%@?ęty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szufelka: i jest pocieszny w swojej szczerosci nawet przyznal ze se h00ja powiekszyl, to wytraca troche oręż w szermierce słownej bo jak chlop ci sie przyznaje do wszystkiego co mu zarzucasz to wychodzi na to ze w sumie sie prujesz bez powodu XD
  • Odpowiedz