Wpis z mikrobloga

@LordAxe82: nie wiem jak ty połączyłeś #!$%@? bilionowej korporacji z komunizmem. komunizm to ci właśnie bilionowe korporacje współpracujące z elitami wpychają siłą a ty im jeszcze 30 złotych płacisz za coś, co za darmo działa lepiej xD
  • Odpowiedz
nie wiem jak ty połączyłeś #!$%@? bilionowej korporacji z komunizmem.


@frutson: Skoro nie chcesz płacić za usługi, na utrzymanie których ktoś ponosi koszty, to znaczy, że jesteś albo złodziejem (a tego nie sugeruję), albo komunistą.

Zresztą teraz to potwierdziłeś pisząc o "#!$%@? bilionowej korporacji" - walka klas jak za Lenina. Te same ideały, te same cele, tylko słownictwo dostosowane do XXI wieku. Jesteś komunistą i się z tym pogódź.
  • Odpowiedz
@LordAxe82: ciekawe kiedy zaczną dorzucać "specjalnie dobrane dla twojej wygody i bezpieczeństwa" (czy co tam) reklamy do premium. Bo ŻE to zrobią to jestem pewien.
  • Odpowiedz
Bo ŻE to zrobią to jestem pewien.


@gorobei: Tylko człowiek z #!$%@? w kosmos EGO może coś takiego napisać. A więc Mireczku, jako że jesteś planktonem, nic nie znaczącym pierwotniakiem, na twoim miejscu powściągnąłbym tak daleko idące stwierdzenia.
  • Odpowiedz
@LordAxe82: EA będzie #!$%@?ć reklamy do swoich gier AAA, kosztujących 80+ dolarów sztuka, także ten. Just chciwość bro.

edited: lepiej pasujący przykład. Od 2025 będą reklamy na netfliksie.
  • Odpowiedz