Wpis z mikrobloga

#torrent
Hejka, szukam zaproszenia na RED/OPS z powodu długiego czekania w kolejce na interview, godziny mi czasem nie pasują i cieżko mi się wstrzelić w timing rekruterów. Mam dosyć w porządku upload na XWT i polskim TL, mógłbym podesłać screenshoty. Piszę posta, bo zależy mi koniecznie, żeby climbować po trackerach, co się oczywiście przekłada na spore chęci pomagania w community.
Z ważniejszych info, to mam też seedboxa 10Gbps, jeśli komuś zależy na tym.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@skarner: Po dłuższym nie wyłączaniu PC i czekaniu udało się dostać i na OPS i na RED. Na samo OPS bardzo szybko mi się udało, po moim poście tutaj czekałem jedynie 1 dzień i dało radę. W przypadku REDa było trochę ciężej, ale udało się po 3 dniach czekania w kolejce.
  • Odpowiedz
@Caban1908: Na IRCu siedzisz w kolejce i pora na ciebie: przepytują cię z regulaminu trackera.
W wypadku RED/OPS też z rzeczy zwiazanych z muzyką, nośnikami, bitrejtem czy tam lossy vs loseless / upconvertów itp. https://interviewfor.red/en/prepare.html

No i widzą czy masz otwartą kartę :P A nawet jak nie to nie możesz zrobić ot copy-paste odpowiedzi :P

MAM z kolei jest prosty co do interview i samej obsługi oraz seedowania, ale wymaga
  • Odpowiedz