Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu zrobiłem wpis o tym ,że zakochała się mnie dziewczyna z bidula . Nie wiedziałem z początku ile ma lat ,ale na czwartym spotkaniu wyszło ,że ma 15 lat. Ja mam 29 lat ,ale wyglądam na kilka lat młodszego bo gdzieś na 24 latka. Nie tykałem jej w żaden sposób bo wiedziałem ,że nic z tego nie będzie i nie chciałem jej skrzywdzić. Sam się wychowywałem bez ojca bo zginął w wypadku i mam spore współczucie dla osób bez rodziców czy też bez jednego rodzica.
Powoli kończę tą znajomość .Nigdy nie miałem dziewczyny ,ale to chyba nie ma sensu. Już wczoraj jej mocno zasugerowałem ,że nie możemy się ze sobą spotykać bo jestem za stary do niej. Ona przez telefon wyznała mi ,że ma tylko mnie i że jej się bardzo podobam pod każdym względem. Wszystko skończyło się tym ,że się wkurzyła i na sam koniec przed tym jak się rozłączyła ze mną to chyba zaczęła płakać. Co ja mam jej powiedzieć? Może już lepiej nic nie mówić i po prostu nie odzywać się?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zwiazek
  • 5
  • Odpowiedz
Ona przez telefon wyznała mi ,że ma tylko mnie i że jej się bardzo podobam pod każdym względem. Wszystko skończyło się tym ,że się wkurzyła i na sam koniec przed tym jak się rozłączyła ze mną to chyba zaczęła płakać.


@mambar: manipuluje

Co ja mam jej powiedzieć? Może już lepiej nic nie mówić i po prostu nie odzywać się?

nic nie mówić, jeśli chcesz postąpić uczciwie
  • Odpowiedz