Wpis z mikrobloga

Najbardziej z tych wszystkich ludzi co robili w patostrimach kisne z magicala. Serio gdyby ciut, minimalnie by dluzej czasem pomyslal to dzis mialby kilka milionow, minimum milion zlotych na walkach czy generalnie tym calym srodowisku. Ale to dobrze, bo #!$%@? obłudnik zasluguje zeby zyc na ulicy i na nic wiecej.

A najbardziej mnie #!$%@? akcja ze strimami. Pamietacie jak wyszedl z wiezienia i donejty byly nawet na 6-7h zablokowane dzien w dzien? On z donejtow dziennie mial kilka/kilkanascie kola.
I tam bylo przeciez ze przez 3 tygodnie zebral 150-200 kola. A gdyby strima nie wylaczal, robil z siebie wiekszego debila, jakies spiny to licznik donejtow nadal by byl #!$%@? i drugie tyle by mogl zarobic jak nawet i wiecej.

Ale #!$%@?, jest zbyt duzym debilem zeby to pojąc
#danielmagical #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
@Milo900: ja wszystkie donate'y cofałem w paypalu, argumentując to niespełnieniem celu w donate'ach (i każdy powinien był to wtedy zrobić - bo to to Tucznik #!$%@?ł to było po prostu wyłudzenie kasy). Paypal przychylił się, i zwrócił mi za każdego wysłanego donate'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Milo900: @19216811 u tych wszystkich patostreamerów sukcesem nie jest to że zarobiłeś XXX złotych tylko to że nie jesteś #!$%@? psychicznie i/lub fizycznie chyba tylko bystrzakowi się to udaje ale on nigdy nie miał żadnych ambicji więc nawet nie miał kiedy upaść xD
  • Odpowiedz