Wpis z mikrobloga

#rock #polskamuzyka #hey
#cultowe (1313/1000)

Hey - Delusions z płyty Fire (1993)

Nie jest tajemnicą, że mam swoją "listę rezerwową" dla tagu. Jeśli czegoś nie ma na YT, a myślałem że będzie - wpada coś z rezerwy. Jeśli po głębszym zastanowieniu stwierdzę że wstyd coś wrzucać, a wylosowało mi się wpisane 4 lata temu kiedy nie było wstyd - wpada coś z rezerwy.

I tu z pomocą przychodzą takie płyty jak Fire. Puściłem w pierwszym 1000 to co bardzo chciałem, a teraz mogę wrzucać z czystym sumieniem resztę :) Jeśli dobrze liczę, to czwarty numer z tego krążka pod tagiem (Zobaczysz, Nadzieja, Dreams), a ulubionych numerów z niej, które mogą posłużyć "w razie jakby co", jest jeszcze co najmniej kilka ;)

Co do Delusions, jeden z ulubionych przez wokal Nosowskiej, podoba mnie się tu artykulacja poszczególnych fraz. I riff, ten na koniec refrenu, w dół schodzący, po "Hello, can you help me?"

Wołam @Scyzorro83, który napisał mi 7 komentarzy przez 1312 odcinków, wszystkie pod Fire Heya ( )

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #rock #polskamuzyka #hey
#cultowe (1313/1000)

Hey - Delusions z płyty F...
  • 5
  • Odpowiedz