Wpis z mikrobloga

Gdzieś za kilka lat na portalu dla madek:
Witam, potrzebuję namiary na dobrego dziecięcego psychologa. Sprawa wygląda następująco. Mój syn zaczął się dziwnie zachowywać. Nie odzywa się do nas, nie chce z nami jeść (z jednej michy - red.), stał się apatyczny i agresywny. Nie chce żebyśmy go dotykali, tak jakby się nami brzydził. Pozdejmował wszystkie plakaty z Psi Patrol i zaczął wieszać plakaty piłkarzy. Na pytanie czemu pozdejmował odpowiedział: Ja nie jestem konfident, żeby na trójkę chodzić. Boję się że syn dowiedział się, mój mąż nie jest jego ojcem. Obawiam się również, że dowiedział się, że mój mąż przez długi czas opiekował się pewnymi znanymi osobami ze wschodniej Polski. I tam byli tacy hejterzy, którzy rozsiewali plotki, że mój mąż wąchał ich bieliznę. Nawet sprawa była o naruszenie dóbr. Nie wiem co mam zrobić. Bardzo proszę o pomoc.
#kononowicz
  • 2
  • Odpowiedz
@marjan1234: proszę zamontować kamerki w pokoju syna, we wszystkich pomieszczeniach w domu, na podwórku , zainstalować podsłuchy w telefonie i komputerze syna i nagrywać. Nagrywać i wrzucać na jutube.
  • Odpowiedz