Wpis z mikrobloga

#film #maratonfilmowy

Jako że wczoraj miałem trochę wolnego, postanowiłem ściągnąć sobie coś fajnego. Padło na "frozen", chociaż ostatnia bajka jaką oglądałem to pierwszy shrek, to przez obrazek, który pojawiał się tu często, nabrałem dużej ochoty żeby ją sprawdzić (zwłaszcza, że dostała oscara). I kurczę, głupio to zabrzmi, ale to jeden z lepszych filmów jakie widziałem od bardzo dawna. Śnieg wyglądał niesamowicie, humor naprawdę mnie bawił, normalnie czułem się jak za gówniarza gdy poszedłem z ojcem na "Małą syrenkę".

Świetnie się na nim bawiłem, nie lubię bajek, ale to podoba mi się jak mało co, 9+/10

40 902-1 = 40 901

i wrzucam te zdjęcie, co mnie zachęciło do obejrzenia
Tukan29 - #film #maratonfilmowy 

Jako że wczoraj miałem trochę wolnego, postanowiłem...

źródło: comment_GBXit6jg9MyDCpfJj4h9NkEfwXuaQ5NX.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Colos: jeszcze tydzień temu nawet bym na to nie spojrzał, ale teraz przy najbliższej okazji spróbuję którąś z bajek obadać : p dzięki za propozycje
  • Odpowiedz
@abremikpl: Nom, Ralph też fajny: opowiada o antybohaterze gry, który chce się stać dobrym. Crudowie też nawet przejdą: o relacjach ojciec - córka - chłopak.
  • Odpowiedz
@mile5: Tak, to jest bajka o dwóch siostrach księżniczkach i wspólne budowanie bałwana jest ich najsilniejszym wspomnieniem ze wspólnego dzieciństwa.
  • Odpowiedz