Wpis z mikrobloga

@raul7788: no coż, chamra z targu. I to jakiegoś wschodniego. Czego się spodziewać. Te włoski jak przed 7 laty powinna popdgalać ponboku, no i tauażyk jakiś na tej powabnej posturze. Zderzenie wielkomiejskiego inteligenta z gminem. Poniemiecki Szczecin, no to w którym ona tam pokoleniu jest tą szczecinianką?
  • Odpowiedz
@ShineLow: miliony. Ale przede wszystkim nie myl mnie ze swoim ojcem i do obcych ludzi trochę grzeczniej. Jeśli pił/pije to współczuję, chociaż nic doradzić nie potrafię bo mój nie pił.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: jeszcze by dla wszystkich bylo jasne. Zdjęcie które dołączyłem wcześniej pochodzi z 2017 roku, czyli na długo przed tragedią którą ją spotkała. Chociaż, moim zdaniem, ona i teraz nie wydaje się specjalnie przejęta tym co ją prywatnie spotkało. Są tacy ludzie. Życie toczy się dalej, dostała się do Sejmu, zasiada w medialnej komisji...?
  • Odpowiedz
od wczoraj widze u Ciebie wzmożenie bolu dupy, to obrazenia uczuć partyjnych tak bolą?


@Leniek: no widzisz, jak celnie. Do Sejmu głosowałem na lidera lokalnej Platformy Obywatelskiej – Adriana Witczaka https://wykop.pl/wpis/73252043/tak-glosowalem-do-sejmu-tomaszowmazowiecki-lodzkie, ale dla Ciebie rzeczywistość jest czarno–biała, z rolam w oszywisty sposób porozdzielanymi. Na zawsze. Jeśteś jakimś zakompleksiony chłopiną dla którego demonstracyjne opowiadanie się po jednej ze stron, naznaczonej medialnie jako mądrzejsza, jest jedyną możliwością na dowartościowanie się. Że to niby
Poludnik20 - >od wczoraj widze u Ciebie wzmożenie bolu dupy, to obrazenia uczuć party...

źródło: 86d19c04154d6a13cb5cc3be210b53fcbce319a7abd0bdc341c7160e86563ec3

Pobierz
  • Odpowiedz
@Leniek: w samorządowych:

1. Prezydent miasta PiS–Light czyli lokalny komitet ale z miksem PiSowców i innych (ślepy by dostrzegł, że od czasu kiedy rozpoczął urzędownie miasto przeszło rewolucję, jeśli chodzi o przestrzeń publiczną, komunikcję miejską, podstawówki),

2. Rada Powiatu: Trzecia Droga (emerytowany oficer związany z lokalną jednostką. W mieście jest rokująca Szkoła Kadetów, podlegajaca pod powiat – liczyłem na jeszcze intensywniejszą współpracę. Latają, strzelają, skaczą z nieba. Armia to jest dużo
  • Odpowiedz
@Leniek: boisz się pokazać swoje wybory. Boisz się już własnego cienia.

Jestem z Kongresówki, my tu niestety jesteśmy trochę zbyt wyrywni, za dużo przez to traciliśmy, ale z drugiej strony znam też ponadrxecietnie w Polsce Czechowa — byłem ze szkołąi na wielu spektaklach (Nauczyciele preferowali sceny warszawskie nie łódzkie), sam sobie też czytałem. I to jest obrzydliwe, taka nieustanna strachliwość..

Boisz się już swojego cienia.
Człowieku w futerale.
  • Odpowiedz