Wpis z mikrobloga

za dużo przez to traciliśmy,


@Poludnik20: ale póki jest spokój no to nie ma co w ogóle porównywać z jakimkolwiek innym miastem, tylko w Warszawie oddycha się pełna piersią. Nawet żyjąc bardzo skromnie. Sprzeczka na przystanku kończy się wzajemnym co najwyżej wzajemnym pojedynczym wulgaryzmem i tyle, dalej ludzie odchodzą w swoją stronę. Ludzie mówią co myślą, bo jeśli nawet to jeśli nie ta to inna praca. Zawsze jest jakaś opcja. Z
  • Odpowiedz
@Poludnik20: zostal natychmiast wywalony. Zycze ci z całego serduszka, ze jak kiedyś jakas kobieta zechce takiego #!$%@? jak ty, i będziecie kieli dziecko, to wam je wasz znajony przerzucha, potem pol miasta wysmieje az dziecko jebnie samobója. A ja cie wtedy wyśmieje.smieciu
  • Odpowiedz
@WuZet_: ja jej tego nie życzyłem, więc mi też proszę tego nie życzyć. Rozmawiamy jedynie o tym, że przez dłuższy czas cieszył się zaufaniem matki. A PiS tu wciągnęli na siłę, jakby ten brodaty z Radia Szczecin to dziecko molestował. Dla kogoś kto bez emocji przyglądał się sprawie oglądając TVN24 i TVP Info — nie brzmiało to poważnie. Nawet jeśli by rzeczywiście ten naczelny Radia Szczecin ujawnił jej dane. Poza tym
  • Odpowiedz