Wpis z mikrobloga

@randybobandy2: Oncki, długo będziesz tu jeszcze kwiczał, w postach, że Cię Sławomir "zdradził" w sądzie? Skonfrontuj się teraz z rzeczywistością - dostałeś pewne materiały od (wtedy) swojego pana, bo było wiadomo, że pójdziesz z tym do internetu i oberwie się Tobie. Pan Sławomir zeznawał pod przysięgą (to szlachetny człowiek) i prawdę zeznał, że dał Tobie pewne inf. z zastrzeżeniem, abyś zatrzymał tę wiedzę dla siebie (wiedział oczywiście, żeś głu*i i
  • Odpowiedz
@Benjaminex: Onckiego nie kojarzysz i jego legendarnego STOKINGU? Tego od słynnego tel. do Szeryfa, gdzie się kompletnie skompromitował. Lekko podchmielony Olgierdano go wbił wtedy w ziemię na lajcie. Sławek już wtedy uznał Onckiego za balast na pokładzie i postanowił go wystawić. Ja mam dostęp do akt personalnych naszych pracowników (byłych również), ale uwierz mi, że nawet nie chcę zaglądac do dossier Onckiego, aby raka nie dostać.
  • Odpowiedz
@randybobandy2: Gadasz z Czika, Czika LOCA xD, a nie z żadnym Sławkiem. Mina pod Ciebie była podłożona przez nasz team, ale Ty na nią sam wlazłeś z uśmiechem na ustach, więc nie płacz tutaj! Jak chcesz się wyżalić, to zadzwoń do Olgierda xD W ogóle do Kotuli od razu se zadzwoń z prośbą o pomoc, to koleżanka Szeryfa, na pewno POmoże.
  • Odpowiedz